Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért tudott ennyire tönkre...

Miért tudott ennyire tönkre tenni a gyári meló?

Figyelt kérdés

Elég sok évet lehúztam ott. Úgy gondolom szerettek és megvoltak velem elégedve, legalábbis a főnökök mindig ezt mondták. Viszont ha előre lépésre volt lehetőség egyfolytában a 0 tudású, semmi munkához nem értő 8ált. Rendelkező egyéneket léptették elő.( Itt meg érvénybe lépett, h a szart a polcra tették egyből lekvárnak képzelte magát) Én meg kaptam sorozatban a szarabbnál szarabb munkákat olyan jeligével, h ezt más nem tudja megcsinálni, meg h én olyan ügyes vagyok és xy meg annyira hülye. Mentálisan nagyon rámentem. Mikor végre eljutottam oda h felmondok hónapokig jártam pszichológushoz. Teljesen más területen kellett elhelyezkednem mivel folyton pánikrohamaim voltak és szorongtam.


Egy év telt el és mostmár azt merem mondani, h teljesen jól vagyok. Viszont pont most mesélte egyik ismerősöm aki még ott dolgozik, h az egyik nőt akinek tudom h csak 8ált. Van meg mert láttam annó az önéletrajzát megkapott egy technikusi pozíciót…. Hát én szikrát nem kaptam ettől és azóta is ezen kattogok, hogy én tényleg erőmön felül dolgoztam a semmire az ilyenek meg jóhelyre teszik aztán kész….


2022. szept. 20. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű.... Össze vissza alvás készített ki
2022. szept. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy 8 osztályos nő jobban szopik mint te. Pinával magasra lehet jutni.
2022. szept. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
mert balfék vagy. a 8 általánososnak meg van a magához való esze és nem vállal el minden szart amit rásóznak. téged ki lehetett használni, meg is tették.
2022. szept. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos ahogy a 3 as írja az a helyzet.

Ezen úgy tudsz változtatni, hogy először is hátat fordítasz a régi munkahelyednek és nem kérdezősködsz felőlük.

Másrészt a sarkadra állsz és nem vállalsz el minden szart, hanem te is állítasz feltételeket. És ne mártírkodj, nem becsülik, nem fizetik.

Ha beteg vagy, a legapróbb jelre menj betegstabira, ne dolgozz egy percig sem senkinek.

Ha szabadnapos vagy, senki kedvéért azt fel ne rúgd, ne is legyél elérhető olyankor.

Aztán a többi jön magától, lesz tartásod, jobban fogod érezni magad, nem fognak kihasználni ha látják hogy nem lehet.

2022. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Ott akinek csak tudsz, csoport vezető, műszakvezető mindenkinek nyalni kell. És ha nagy pofájú vagy az sem egy hátrány. Lehetsz te diplomás gyárban, ha csendes vagy nem nyalizol meg haltál. A gyári élet már csak ilyen.
2022. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!