Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki ilyen erősen elhízott nő...

Aki ilyen erősen elhízott nő és gyenge képességű is, és ebből kifolyólag nehéz anyagi helyzetű, az hogyan tudja finanszírozni az étkezését?

Figyelt kérdés
Mert gondolom nem fotoszintézisből jött fel neki 40-50 kilo túlsúly, vagy "betegseg" miatt
2023. ápr. 23. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1 ez azért így nem igaz. Ha valaki hízik, akkor egyre több és több kcalt kell bevinnie a további hízáshoz, fogyásnál ugyanígy csak fordítva.
2023. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, én fél életemben vékony voltam, most a másik felében elhízott vagyok. Nem volt jobb vékonyan sem. Nem az erőfeszítésről van szó. A motiváció hiánya rosszabb. Inkább az a furcsa, hogy neked miért nem mindegy az, hogy ki, hogyan teszi tönkre magát. 9-es vagyok.
2023. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!