Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha azt írják egy álláshirdetés...

Ha azt írják egy álláshirdetésben angol tudás elvárt akkor felsőfokú angol tudásra gondolnak? Érdemes többször jelentkezni ugyanarra az állásra?

Figyelt kérdés
Facebookon találtam egy álláshirdetést amire jelentkeztem, de nem jeleztek vissza. Viszont a napokban többször is feltették különböző emberek ugyanazt az álláshirdetést. Ha valaki facebookon hirdet munkalehetőséget én azt gondolom nem feltétlenül tapasztalt munkaerőt keresnek. Fiatal vagyok, nem dolgoztam még sok helyen. Kb B2-es és C1-es szint között van a nyelvtudásom angolból. Érdemes lenne újra elküldeni az önéletrajzom? Szerintem ha többször kell hirdetniük és nem professzionális oldalakon teszik ezt akkor biztos nem népszerű az állás. Ti mit gondoltok? (Újonnan nyíló múzeumba keresnek hostesseket)

2023. jún. 18. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Angoltudás, tehát nyelvi ismeret, vagy valamilyen más ismeret angol módszerben értendő ez alatt?
2023. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mire gondolnak? Nincs torvenyileg szabalyozva, hogy mit kell jelentsen az "angol tudas".
2023. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Annyit írtak angol nyelvtudás kötelező
2023. jún. 18. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges többször elküldeni, az hogy pontosan milyen szintű nyelvtudás kell, az ott derül ki. De hostessnek gondolom társalgási szint bőven elég kell hogy legyen
2023. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha behívnak interjúra akkor vagy az egész angolul lesz vagy egy idő után angolul folytatjátok. Ott kiderül hogy a tudásszinted megfelel-e az elvárásoknak. A legtöbb multi a papírt leszarja. Hiába van papírod ha három összefüggő mondatod nem tudsz elmakogni angolul.


Szerintem többször nem éremes ugyanarra a pozícióra pályázni. Ha az első alkalommal kidobták az önéletrajzod akkor vagy nem feleltél meg a kritériumoknak ( lehetnek olyan kritériumok is amit nem írnak bele a hirdetésbe ) vagy rosszul írtad meg az önéletrajzod.

2023. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért mennyivel jobb lenne ha visszajeleznének, hogy mi nem megfelelő és akkor tudnék rajta javítani, hogy következőleg ne dobják majd ki az önéletrajzomat ugyanazon ok miatt. Egyébként 80km re lakom a munkavégzés helyétől, ez is nyomós ok lehet a kiválasztásnál?
2023. jún. 19. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy indok a távolság.

Ilyen viszonylag alacsony bérű munkánál meg pláne

2023. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a környékemen is gond a munkáltatónak ha be kell járnom, de hát mit csináljak ha a kb falu méretű városban ahol élek nincs egyáltalán munka?
2023. jún. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!