Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ez a sok csaló Marketplacen...

Mi ez a sok csaló Marketplacen? Folyton azzal jönnek futár vagy posta lehetséges-e? Majd összefüggéstelen válaszokkal folytatják, ami alapján kizárható, hogy valós vásárlási szándékról van szó. De legalább nem a mail címem kérik.

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Csalók.
2023. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztalom, hogy FB Marketplace-en hemzsegnek a csalók, én távol tartom magam onnan. De amíg lószar van, addig veréb is van.
2023. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a tapasztalat, jófogáson voltak eddig az email címet kérő csalók, most már marketplacen is. Tőlem tegnap egy szlovák női kamuprofil bankszámla számot is kért. Nem szabad kiadni se emailt, se számlaszámot.
2023. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as! Számlaszámot nem szabad kiadni? Hát hogy a túróba utaljon a delikvens anélkül?:D

Nyilván nem ezekre a csalókra gondolok, de én szerintem már ezerszer is megadtam a számlaszámom, mert kizárólag előreutalás után postázok.

2023. szept. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!