Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webáruházban vettem rönkhasító...

Webáruházban vettem rönkhasító gépet. Kicserélik, ha hibás?

Figyelt kérdés

Még ki sem próbálta, csak kibontottam a csomagot. Valőszínúleg működik, de a merevítő hegesztései nem jók. Idővel vetemedne, mert nem látja el a feladatát rendesen. Hidegráfolyásos, egyoldalas, mellé van húzva...

Aki nem ért hozzá, az természetesen nem is tudja milyen egy jó varrat.

Erre hivatkozva jár az ingyenes csere?



2023. okt. 14. 20:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen úgy tűnik, hogy rá tudsz rakni két heftet meg egy normál domború varratot feszültséggyűjtő helyek nélkül úgy, hogy onnantól már csak az anyaghasználatot érheti kritika. Én is így vagyok ezzel, csak én nem szoktam fennakadni rajta, hanem fingatom a gépet ezerrel az első pár nap, aztán függően attól, milyen kedvem van, vagy meghegesztem, ha szakad, vagy visszaviszem és követelem a pénzemet. Nem vagy minőségellenőr, ne minőségellenőrizz! Felhasználó vagy, használd egészséggel! Nyilván ne ott állj, ahova csapni fog a szétszakadó pálcika, de ennyi, felhasználás nélkül csak kritika meg zsémbelés, amit csinálsz. Lehet, hogy ha kicsit jobban ránézel, azt látod, hogy azt a merevítőt ha hidegen közrefogná háromfelől három majomheft, akkor is ellátná funkcióját, mert csak összenyomásra van terhelve...
2023. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Használd, aztán ha tönkremegy gariidőn belül, akkor javíttasd vagy cseréltesd.
2023. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Amíg haris, addig biztos nem nyúlok hozzá. Megdolgoztatom a gépet, és ha megadja magát, akkor már egyértelműbb lesz.
2023. okt. 15. 15:31
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
Remélhetőleg azért úgy vannak ezek megcsinálva, hogy az átlagos használatot bírják. Különben szerinted hogy érné meg a gyártónak, ha minden gépét visszaküldenék gariidőn belül?
2023. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
47%
Garanciába beb*szna ha a vevőnek kellene állnia a szállítási költséget. Viszont ha beindul a garancia-gőzös arról már nehéz leszállni és lehet heteket várni az eredményre, aminek gyakran anyázás, tucatnyi email és esetleg békéltető testület/fogyasztóvédelem bevonása a vége.
2023. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Simán benne van hogy valami tróger webshop kínai kamu cuccal, elérhetőségek nélkül. Kérdező tudod linkelni a webshop linkjét.
2023. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
.=?
2023. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"aminek gyakran anyázás, tucatnyi email és esetleg békéltető testület/fogyasztóvédelem bevonása a vége."

Aminek lehet, hogy nagyobb a költsége, mint a termék ára... :D

2023. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Minden rönkhasítós nap után dobj be a malacperselybe egy 10-est szerintem, mintha csak bérelted volna aznapra a gépet egy kölcsönzőből.
2023. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

#15

Hát akkor bebaxik, mivel pár kivételtől eltekintve (pl. rögzített bekötésű készülék, nehéz gépek, stb..) bizony a vásárlót terheli a visszaszállítás költsége.


151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet


Jó reggelt kívánok...

2023. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!