Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek valami tapasztalat...

Valakinek valami tapasztalat ezzel?

Figyelt kérdés
A mai napon rendeltem a sheinről és észre vettem, hogy a régi címemre rendeltem, át is írtam az újra, de az e-mailben amit kaptam, ugyanúgy a régit írja, viszont ha az alkalmazásba nézem meg ott már az új címem. Sikerült átírnom vagy sem? Mert sajnos így nem vagyok benne biztos. Nem elsőnek rendelek már onnan, az előző csomagom is az új címemre jött, és meg se néztem emiatt, hogy jó-e a cím. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat előre is!:)

#csomag #internetes vásárlás #Shein rendelés #Shein alkalmazás #Shein tapasztalatok
2023. nov. 10. 19:38
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg sikerült átírni, az email nem fog megváltozni, várj újabb, frissebb emailt, vagy az ExpressOne-os emailt, mert ha máshol nem, akkor majd ott a módosításra kattintva be tudod küldeni csomagautomatába, csomagpontra.
2023. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!