Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv Mindenkinek! Lehúztak...

Olajosrongy123 kérdése:

Üdv Mindenkinek! Lehúztak 60.000-el a neten persze fizetésért cserébe. Van név, cím, Facebook profil, párbeszéd üzenetek,Számlaszám ahová utaltam.Érdemes feljelentést tenni,vagy már benéztem? Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

dec. 7. 01:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Végcél, na... telefonon is rendszeresen próbálkoznak amúgy, nyertél, de töltsd fel a telefonját, mert az a regisztrációs kód.
dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
Én egy éve csak pár ezer forintot utaltam valakinek, feljelentést nem tettem mikor nem küldött semmit. Nemrég hívott a rendőrség hogy látják én is utaltam az embernek, és hogy én is csalás áldozata lettem-e? Levélben el tudom küldeni nekik a tanuvallomasom, elvileg már nyolcvan ember megtette, úgyhogy igenis van értelme mindenkinek foglalkoznia ezekkel, ki tudja... :)
dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!