Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova kell, érdemes fordulni,...

Hova kell, érdemes fordulni, ha a pénztáros mindenkit tegez, csak engem nem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek a pénztárosok általában, ezért gyakran magáznak. Miután panaszt tettem e-mailben, nem válaszoltak. Kérdezem, hogy ilyenkor hova érdemes fordulni, és hogy legközelebb hogyan érdemes reagálni. Az a baj, hogy a viselkedésükkel csak az üzletszabályzatnak (vagy még annak sem, bolttól függően) nem tesznek eleget, és törvénybe szerintem nem ütköznek, ezért hiába hívok rájuk rendőrt, nem jönnének ki. (Ronda vagyok meg beteg is; ezt nem titkolom.)
jan. 17. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Nincs is szünet.
jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Látom, ez nagyon zavarja Önt.


Esetleg megoldás lehetne, hogy a jövőben házhozszállítással vásárol, amit futárok végeznek, és akkor nem kell pénztárosokkal találkoznia.

jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Nézze el nekik, ilyenek a mai fiatalok. Engem is bosszant, hogy olyanok tegeznek, akikkel nem őriztem együtt libát.
jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ha korombeli ill. nem sokkal fiatalabb jó csaj teszi, annak elélvezek a kegyetlenségére, de ha öreg vagy férfi, fiú teszi, arra nincs gusztusom.


Azért kérdezem, mert az egyik üzlet Etikai Kódexe szerint nem szabad különbséget tenni az ügyfelek között, de ha nem válaszolnak, nem tudom, kihez forduljak. Bíróságra menni nincs pénzem, rendőr meg szerintem nem jön ki ilyesmi miatt. Meg amúgy is nehezen bizonyítható, max. ha a kamerák hangot is felvesznek.

jan. 17. 22:03
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
(Törölhető a kérdés kiíróval együtt, köszönjük.)
jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4


A kamerák nem vehetnek hangot. Jogszabály tiltja ugyanis.

jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a kérdezőnek, tényleg nincs joguk szimpátia alapján különbséget tenni, engem biztonsági őr szúrt ki, mert nem voltam neki szimpi, mondtam neki, hogy panaszt fogok tenni emiatt.
jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es 22:22: A biztonsági őrök engem is szoktak vegzálni. Idáig soha semmit nem loptam, nem is fogok, akármennyire is szuggerálják. Ugyanannyit fizetek mindenért, mint bárki más és ugyanannyi tartósítószer van a termékeimben, mint máséiban.
jan. 17. 22:26
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Szemetek tudnak lenni a biztonsági őrök, az egyik rokonomat is vegzálták, aki szintén becsületes, sose lopott semmit.
jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

6-os 22:21: Igen, erre én is gondoltam.


Látják rajtam, hogy beteg vagyok, és kiközösítenek. Nem kell sajnálni, csak írom.

jan. 17. 22:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!