Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodafone előfizetésre váltás,k...

Vodafone előfizetésre váltás,kifizetés?

Figyelt kérdés
Online akarok váltani feltöltős kártyáról előfizetésesre (Red free 5g)Meg is rendeltem a csomagot ami 11.900/hó + egy 3ezer forintos előleg.A számláim közé csak a 3000forintos összeg jött amit ki is fizettem innen tovább hogyan?Sehol semmi infó hogy előfizetéses lennék,ha újra meg akarom rendelni a red free csomagot akkor megint kellene 3000ezret befizetnem szóval teljesen el vagyok veszve.Borzalmasan van felépítve a vodafone oldala és nem tudok rajta tájékozódni.Az aktív csomagjaim között ott van a feltöltős és egy előfizetéses opció is de az utóbbinál nincs semmi.Úgy választottam csomagot hogy a számom ne változzon.
febr. 17. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Idő kell, amíg átáll a rendszer.
febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!