Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni, ami...

Mibe érdemes befektetni, ami jövedelmező?

Figyelt kérdés
3000 euróm van most erre a célra.
márc. 7. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Apropenzt csak nagy kockazatu befektetesbe tennek, crypto pl.
márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
tudásba, hogy 1 év múlva havonta keress ennyit.
márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen kis összeget szinte mindegy, hogy mibe fektetsz.
márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Részvények
márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen aprópénzes befektetésekre kár is időt pazarolni. Inkább ebédelj meg belőle majd vásárolj be és el is van költve még annak is több értelme van mint ezt lekötni vagy megforgatni.
márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy szerintetek aprópénz-e vagy sem. Ennyit szeretnék most, ennyit tudok. 2 gyermekes egyedülálló anya vagyok, 1700 eurós fizetéssel, nekünk most ennyi van. Szóval mibe érdemes ennyi aprópénzt befektetni?
márc. 7. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

"Szóval mibe érdemes ennyi aprópénzt befektetni?"


Már leírták páran, hogy semmibe. Attól hogy te ilyen fillérekkel azt hiszed hogy megváltod a világot ezt teljesen felesleges lekötni, vegyél a gyerekeidnek belőle ételt és karácsonyi ajándékot, bár ez még normális ajándékra sem elegendő összeg.

márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 IgaziÚriember ***** válasza:
36%
Kis Grófo jelenleg 7 millióért árulja a használt Rolex GMT-Master 2 Rose Gold karóráját Marketplacen. Vegyél fel hitelt és vedd meg azt, ha meghal a művész Úr akkor sokat fog érni.
márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1700 euró a fizetésed, akkor feltételezem nem vagy valami kimagasló és megbecsült pozícióba. hiába lettem leszavazva attól még a tudás a legjobb befektetés.
márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A szakmámban ez nagyon jó fizetésnek számít. Bunkó tahó trollkodás helyett pedig inkább egy normális ötletre, tanácsra lettem volna kíváncsi. Köszönöm a semmit, ha kiéltétek magatokat, mehettek tovább. "Még egy normális ajándékra sem elég" na ne röhögtess. Közben a többség, aki itt ugat, még ennyit sem látott életében.
márc. 7. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!