Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni, ami...

Mibe érdemes befektetni, ami jövedelmező?

Figyelt kérdés
3000 euróm van most erre a célra.
márc. 7. 20:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
67%

Szia! Ha nincs szükséged a pénzre rövid időn belül, akkor befektetési aranylapkákat javaslok, valaki hisz benne valaki nem, én szoktam rajta keresni, nem hatalmas összegeket de legalább nem kopik el a pénzem annyira, 5-10 éves távlatban érdemes gondolkozni, tudom most fent van az arany ára, de hosszútávon még feljebb lesz, persze benne van a bukás lehetőséges is. Ami mostanában megy nagyon az a kriptovaluták, ezekkel többet is lehet akár keresni, ha megveszed és tartod évekig lehetséges a duplázás is vagy triplázás vagy még jobb. Nézd meg a grafikonokat, olvass utánuk aztán tedd azt ami neked igaz, ne hallgass semmire, nekem ezek jöttek be. Esetleg még a nagy cégek részvényei is érdekesek lehetnek.

Fizikai aranyat pénzváltóknál tudsz venni személyesen. Kriptovalutát neten applikáción keresztül pl.:Binance, részvényt ugyancsak appon XTB.

márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi penzt onkepzesbe... Jatekpenz
márc. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vegyél etf-et
márc. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak úgy “mibe kő fektetni” a kérdés. Befektetésnél el kell dönteni a

- célját, ennek megfelelően az időtávot

- kockázatvállalás mértékét


Így egyértelműen adódik melyik a jó választás.

márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el a passzív jövedelmek lehetőségét. Van ilyen oldal, tegnap kerestem rá mérgemben. (Már megint elküldtek egy helyről...)
márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!