Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan, hogyan szerezzek...

Honnan, hogyan szerezzek pénzt amit magamra tudok költeni?

Figyelt kérdés
Álláskeresésbe vagyok, azon vagyok minnél előbb el tudjak kezdeni dolgozni, zsebpénzt nem kapok a szüleimtől, nincs utánpótlás az a baj, ami volt pénzem ami ösztöndíjat kaptam még a suliból abbol már csak 2-3 ezer ft-m maradt, nem tudok arra költeni amire szeretnék, ,,nagyon megvan kötve a kezem". Már körmösre sincs pénzem, semmi ilyen plusz dologra. Vágyok az ilyenekre.

márc. 15. 09:18
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Felteszek pár kinőtt ruhámat a netre, hogy hátha valaki megveszi, de eddig még nem vette meg senki, szóval pénz nincs. Minden drága mamár szóval nagyon szar. Új ruhákat se tudok venni meg semmit se.
márc. 15. 09:20
 2/31 A kérdező kommentje:
Kölcsön kérnék, de azt meg nem tudnám vissza adni.
márc. 15. 09:20
 3/31 A kérdező kommentje:
ilyen csórón megbolondulok.
márc. 15. 09:21
 4/31 A kérdező kommentje:
kiszolgáltatottnak érzem magam, napról napra rosszabbul vagyok.
márc. 15. 09:28
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
fejben kellene rendet tenned. vágyaid mindig lesznek de ha nme tudod beosztani apépnzt, akkor lehet akármennyi
márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Adj plazmát
márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
A Vöröskeresztnél vannak ruhák ingyen.
márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De én mayochix-et akarok meg Calvin Kleint. Meg mükörmöt.
márc. 15. 09:54
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy az aki nem tudott a kereskedelemben elhelyezkedni, ezért valami esti iskolába kell járnia, de mindennel baja van? Volt itt már 1-2 kérdés tőled pár hónapja, ezek szerint azóta sem haladtál semerre az életben. Ha ilyen elvárásaid vannak, akkor lejjebb kell adni az igényekből és vagy fájó szívvel elbúcsúzni tőlük, vagy olyan munkákat is vállalni ami így is több, mint a semmi.

Ami nem működik ebben a világban, az a mindent akarni és semmit nem tenni érte.

Ha esetleg csinálsz Onlyfans-t valódi tartalommal (nem fizetős instagram képek), azt majd linkeld.

márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Pénz munkával lesz csak, de abból fizetned kell majd a lakhatást (albérlet vagy lakáshitel, amelyiket választod), rezsit, kaját... Szóval nyugi, nem fog annyi maradni belőle, hogy úri huncutságokra szórd el.
márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!