Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan, hogyan szerezzek...

Honnan, hogyan szerezzek pénzt amit magamra tudok költeni?

Figyelt kérdés
Álláskeresésbe vagyok, azon vagyok minnél előbb el tudjak kezdeni dolgozni, zsebpénzt nem kapok a szüleimtől, nincs utánpótlás az a baj, ami volt pénzem ami ösztöndíjat kaptam még a suliból abbol már csak 2-3 ezer ft-m maradt, nem tudok arra költeni amire szeretnék, ,,nagyon megvan kötve a kezem". Már körmösre sincs pénzem, semmi ilyen plusz dologra. Vágyok az ilyenekre.

márc. 15. 09:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha 19 éves vagy, akkor most fogsz érettségizni, és tanulsz? -> vállalj diákmunkát.

Már leérettségizt, nem tanulsz. -> vállalj munkát

márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Találj egy bolondot aki hajlandó finanszírozni az igényeidet! Igaz, ehhez sok mindent le kell majd nyelned.😁
márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Plazma adás,tippmix ha értesz hozzá kis összegből is lehet nagyokat nyerni,ruha eladás
márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy mi az, amiket meg szeretnél venni magadnak (műkörmöst felejtsd el, fölösleges és ronda is), én is mindig összeírtam, még manapság is,hogy miket szeretnék magamnak megvenni, már az megnyugvással tölti el az embert, ha pontosan tudja, mikre lenne szüksége. Ha tudsz egy nyelvet jobb szinten, akkor adjál nyelvtanórákat.
márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerencsédre lány vagy, így könnyedén tudsz találni valakit aki ad neked pénzt némi testi szolgáltatásért cserébe...
márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom, mi az a Calvin Klein, ráadásul műkörmösnek adod a pénzed, tömöd a zsebét ennek a milliárdos Jákob Zoltánnak, az ő cége az összes műkörmös. Amikor otthon is megcsinálhatnád a körmöd, veszel egy kis lakkot és belakkozod. Nem kell emiatt pénzt kidobnod. Úgy látom, nagyon sok felesleges dologra adsz ki pénzt. Írd össze, hogy mik azok a fontos dolgok, amikre költened kell, fontossági sorrendben, ne úgy vásároljál, hogy éppen meglátsz valamit, meg ezt akarom, meg azt akarom, nem is szeretném, hanem akarom... Írd fel egy lapra, külön a drágább dolgokat, amiket megvennél, pl. korcsolya, síléc (ha tegyük fel ilyesmit szeretnél), az olcsóbbak pl. egy nyári sportcipő, egy fürdőruha, és ahogy meg tudod ezeket venni, kihúzod a listáról, De olyanok fel se kerüljenek, mint műkörmös. És ne ad hoc étkezzél, nem tudom, erre mennyi pénzt költesz, hanem legyen reggeli, ebéd, vacsora, és otthon készítsd el az ebéded is, úgy sokkal olcsóbb, persze ilyen hot-dogokat meg pizzákat ne vegyél, nem csak hogy hízlalnak, hanem ezek is felesleges kiadások.
márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárhova el tudnál menni takarítónak, nem gúnyból írom, de pár hónapig jó pénzkeresésre.Vagy menj el ápolónak, vagy levélkihordónak, a postánál biztos van kereslet ilyen munkára.
márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Keress munka lehetőségeket. Szomszédonak gyerekre vigyázni, kutyát sétáltatni, kertet gondozni, bevásárolni, szemetet kivinni, takarítás, mosogatás, főzés. A lehetőségek korlátlanok, csak keresni kell őket.
márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Senior Séf ***** válasza:
100%

"nem tudok arra költeni amire szeretnék"

Arany drága bogaram! A szüleid két évtizedig ették ezt a kenyeret, mert neked évente új telefon kellett.

márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Már körmösre sincs pénzem, semmi ilyen plusz dologra."


Na, ha valakinek nincs pénze, akkor pont az ilyen dolgokon lehet leginkább spórolni - sőt akkor is, ha van rá pénzed, csak okosabb vagy annál, hogy ilyesmire költsd el.


Egy alap szinten te is rendbe tudod tenni a körmeidet, ami az egészséges, ápolt megjelenéshez szükséges.


A műköröm meg felesleges költség, ami ráadásul még állati ronda is szokott lenni (szerintem persze). Nálam messze nem a külső a legfontosabb, de a műköröm kizáró tényező. Meg az erős smink is.

márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!