Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Idös (60 fölött) párnak...

Idös (60 fölött) párnak mennyi a reális élelmiszerköltség?

Figyelt kérdés

Nem nyomorognak (jelszó: nem csirke-farhát szint), de nincs is magas (csak átlagos) nyugdíjuk, nincsenek különleges igényeik az evés terén, és inkább kis étvágyúak, nem akarnak ételt hozatni, mert nem ízlik nekik, a nö föz és szeret fözni, nem is akarna lemondani erröl..


Amit kérni szeretnék, akik ilyen helyzetben vannak, vagy ilyen családtagjaik, rokonaik vannak, írják meg, ök mennyit költenek élelmiszerre.

Csak az élelmiszerköltségek érdekesek, csak összsegeket kérnék esetleg rövid megjegyzéssel, azt nem akarom tárgyalni, miért érdekes a téma, miért nem rendelnek, stb - kérek mindenkit, csak a kérdésre válaszoljon a konkrét összeg megadásával! (Bocs ezeketért a kitételekért, de más kérdéseknél mindig elmegy a téma valami hülye irányba az ilyen beleszólások miatt, ez az, amit nem akarok)

Elöre is köszönöm.



márc. 18. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Gyógyszerekkel táplálékkiegészítőkkel vagy anélkül?

Az öregember már hiába eszik, ha nem működik a bele rendesen...

márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Idös (60 fölött) párnak mennyi a reális élelmiszerköltség?"

100-180 ezer, ha mindig otthon főznek.

Nálunk ebédre felváltva van lazac, karaj, bio csirkemell, busa. Kétnaponta hüvelyes.

Körte, alma, narancs, mandarin, banán, de semmi extra drága szezonon kívüli gyümölcs.

Így egy kicsivel 150 felettire jön ki a havi élelmiszer bevásárlás.

márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kevés info, de szerintem max napi 5-6000 ft elég lehet. Nagy kérdés, hogy van-e kert, mert az sokat spórolhat. Ha erősen megnézném én szerintem ki tudnám a saját megélhetésemet hozni 1-2 ezerből naponta. Nagyobb (és sokszor) kisebb városokban is üzemel népkonyha, szóval igényektől függ. Ha nem lenne pénzem, akkor per hó max 150 ezerből megoldanám. De nekem van kertem és van pofám elballagni az ingyen kajáért is.
márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Gyógyszerekre, táplálékkiegészítökre nincs szükség, egészségesek, sokkal inkább mint az átlag.

Kert nincs, mindent vesznek. Ingyen kaja meg itt nincs.

márc. 18. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyban függ az étkezési szokásoktól.

180-300e Ft/hó.

Igazából több is lehet talán csak az alsó érték ami meghatározhatató, de ott is az igényektől függ.

márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a népkonyhán!


Jó sok öreg áll sorba minden héten!

márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A normális választ köszönöm.


6-os: remélem nem zavar, hogy a belinkelt kérdésben két nöröl kérdeztek, itt egy párról, emellett a kor sem stimmel!


7-es: dirket írtam, hogy van pénzük, illetve nem akarnak hozatni kaját, a népkonyha szóba sem jöhet, ha nem tudsz értelmes választ, akkor ne írj semmit.

márc. 18. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

#8: Mi az, hogy "kérdeztek"?! Az ugyanúgy a Te kérdésed.

Amúgy ez milyen fétis, hogy mindenkiről tudnod kell, hogy mennyibe kerül a havi kajája...?

márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sonda ipsos kérderzőbiztos...

Információs oldal...


Megy a statisztikába, mint az összes többi "adat" a wbehasználatról stb-ről, így járnak mindíg két lépéssel a nép előtt!


Ami túl nyílt, vagy nem ner kompatibilis az "korrigálva" van

márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!