Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tavaly a fünyirasert- kb.200...

Tavaly a fünyirasert- kb.200 m2 füterület- 8000 Forintot fizettem. Iden a fünyirom 10000 Forintert vallalna el ugyanazt a munkat. Ez 25%-al több. Az inflacio egyre csökken, 12 honapra visszaszamolva atlagban kb. 12%. Realis ez az ar?

Figyelt kérdés
Akik szinten nem maguk nyirjak a füvet, realis ez az ar? Nem Magyarorszagon elek, igy nem vagyok a gyakorlati oldalaval a dolognak teljesen tisztaban.

#fünyiras ara
márc. 26. 08:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik nézz olyan ember után, aki megcsinálja annyiért, és olyan minőségben, ahogy te gondolod. Ha vele akarod folytatni, akkor meg kell fizetned azt az összeget, amennyit kér. Ennyire egyszerű.
márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pontosan. Mar talaltam is valakit.
márc. 26. 16:34
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs arról mi az inflacio. Az inflacioban benne van a funyiras ardragulasatol a csatos mufaszig amivel este kielegitenek, minden is...
márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hiába gondolkodol rajta ha sokallod keres mást de szerintem korrekt az ár főleg hogy el is takarít maga után.
márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hat mondom, mar talaltam egy masikat!
márc. 27. 15:26
 16/16 anonim válasza:
Ha szomszédod az illető sok a 10ezer inkább fele. De ha nem örülj , hogy minőségi munkát végez és jól megoldja. Amúgy 20Ft / m2 , nagyobb a fű inkább 25-30 mellig érő gazt 50-60Ft alatt nem vállalnak szerintem illetve egyedi ár ha el is kell vinni a nyesedéket.
ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!