Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Párom amikor megy melóba...

Párom amikor megy melóba folyton gyomorgörcse van,azt mondja mindig őt baszogatják mindennel mert ő a fiatal és bírja. Mit tegyen? Illetve én mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ferencvárosban a Mávnál raktárgazdálkodó és gyomorgörccsel jár be. Mondtam hogy szóljon a főnökének hogy mindent neki kell csinálni,de azt mondja hogy nem szól mert őt se érdekli. Nem lehet neki megmondani hogy higyje el ha szol akkor változni fog. Mióta ott van mindig rosszkedvű és ez nyilván ránk is kihat a magánéletben.Mindig próbálok kedveskedni,a kedvenceit sütöm-főzöm. De semmi.

Nem akarja otthagyni sem. Egy csomó helyre beküldte az

önéletrajzàt de sehova se veszik fel vagy ahova igen az messze van.

Neki kéne ésszel felérni hogy ez így nem jó de nem akarja. Ezért elhagyni nem fogom,pláne ilyen nehéz időszakban


ápr. 14. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

"igyje el ha szol akkor változni fog.2


Dehogy fog. 3x vesztem már össze a felettesemmel.. 3 napig tartott a csoda, aztán ugyanúgy rám toltak mindent. 4-re felmondtam.

ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Elköltözni az országból.
ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Az 1-esnek igaza van. A munkahelyek 90%-a ilyen, a felettes sz*rik dolgozók egymás közti dolgaira, pont azt fogja cseszegetni, aki panaszkodik, azaz a párod.


Ilyen az élet, ez az igazság.

ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Felmond
ápr. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Azért őt cseszegetik, mert egyenlőre ő a leggyengébb láncszem.


Majd ha lelkileg megerősödik és tudni fogja kezelni az ilyen helyzeteket, már nem fog gyomorgörccsel bejárni dolgozni. Ha nem sikerül, akkor az egészsége érdekében váltani szükséges. Egyébként a munkahelyek 80 %-a csak ilyen vagy hasonló lesz, ezért inkább hajlok arra, hogy személyiségében, lelkében erősödjön a kihívásokhoz.

ápr. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A munka már csak ilyen, dolgozni kell. Ha nem tetszik el lehet menni máshova.
ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!