Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy áruhitelre...

Mi kell ahhoz, hogy áruhitelre tudjak megvenni valamit?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy elektronikai eszközre de mostanában annyi a hirtelen kiadásom, hogy jobbnak látom részletre megvenni. Még soha nem vettem semmit áruhitelre és ehhez szeretnék egy kis felvilágosítást kérni.

Euronics, mediamakt stb.. helyeken mit kell felmutatnom vagy vinnem, hogy nekem a terméket odaadják hitelre?

Nem olyan hatalmas nagy összegről lenne szó, ilyen 200 ezer környéke.

Ez megoldható a nélkül, hogy a munkáltatómtól valami igazolást vagy ilyesmit kelljen kérnem?

Előre is köszi a segítséget.


máj. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Munkáltatói jövedelemigazolás nélkül úgy hajítják vissza a hitelkérelmedet, hogy csak úgy füstöl.
máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:
100%

Van ahol három havi bankszámlakivonat -bejövő jövedelemmel- helyettesíti a munkáltatói igazolást:

[link]

máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem régebben azt mondták, nm hitelképes, aki:

- elmúlt 80 éves

- nem végleges a nyugdíja, tehát pl. rokkantnyugdíj

- nem határozatlan idejű a munkaszerződése - tudnám, ez miért, amikor pl. áprilisban akarsz fölvenni 6 hónapos áruhitelt (ami gyakorlatilag részletfizetés 0%-os kamattal), és év végéig van szerződésed...

máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1:

Most vettem egy 250e-s laptopot Alzától online áruhitellel, 0%-os thm-el cetelemen keresztül.

Beküldtem nekik az adataimat és 3 havi bankszámlakivonatot amit online töltöttem le, még csak nem is volt hitelesítve.

Egy online azonosítás volt még, és ennyi.

Ez a 200e annyira kicsi összeg, hogy nem szóröznek sokat vele.

Vettem már boltban is hitelre cuccot, ott is elfogadták a számlakivonatot amit a bankból kértem ki lepecsételve.

máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb áruhitel esetén (OTP, Cetelem, Cofidis) elég 3 havi bankszámlakivonat, amin látszik a beérkezett munkabér. Ha OTP-től igényelsz áruhitelt és náluk van számlád, akkor kivonat sem kell, csak a számlaszámod.
máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!