Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Édesanyám regisztrált a...

Édesanyám regisztrált a ScienNet törzsvásrlói rendszerbe, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Nekem gyanús ez az egész,megnéztem a bemutatóanyagukat és a végén odalökik,hogy nem kötelező,DE érdemes utalványt foglalózni,mert JOG-ot szerzel vele és az már pénzt hoz neked,minnél több JOG-od van annál több pénzed lesz,és ahoz,hogy több JOG-od legyen másokat is be kell léptetned,hogy ők is JOG-okat vegyenek.Húúúúú...ez nekem nem tetszik.A legtöbb embert ismerve azzonal felhasználja tartalékait és lefoglalózza az utalványt.Ismerjük az emberi kapzsiságot és ők erre alapoznak.Ennek piramis szaga van.Ha még sem,én kérek elnézést!
2009. jan. 20. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Hali, én használom rendszeresen a rendszert.


Ha mindenki csak foglalózna, akkor valóban piramisjáték lenne, de nem az. Elsősorban arra való, hogy a saját és mások vásárlásai után némi kedvezményt kaphass levásárolható utalvány, illetve némi készpénz formájában is.


Tehát elsősorban nem foglalózni kell, hanem vásárolni azt, amit amúgy is vásárolnál: élelmiszert a Coop-ban, nyaralást, műszakicikket stb. És aztán ahogy telik az idő, elkezd visszajönni egy csomó pénz, mert a ScienNet a jutalékának (pár százalékok) egy részét visszaforgatja.


Ha pedig anyukád ismerősei is ugyanezt teszik, akkor (feltéve, hogy anyukád alá regisztráltak) anyukádnak abból plusz pénze lesz anélkül, hogy abból BÁRKINEK kára származna.


Ennyi.

2009. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazából azért is aggódtam,mert aki által anyukám regisztrált hitelt vett fel ez miatt,hogy sok JOG-a legyen.De köszi a választ!
2009. jan. 21. 11:37
 3/3 Középút ***** válasza:
Attól még semmi bajod nem lesz amiért belépsz és attól se, ha gyűjtöd a filléreket a vásárlásaid után. Ha nincsenek elvárásaid akkor csalódni se fogsz. Akkor lehet baj, ha pénzért vásárolsz JOG -ot, mert a létező pénzedet egy virtuális értékre cserélted ami megszűnik, ha kikacsolják a szervert. De ha már benne vagy akkor élvezd a hasznát sok cég akciózgat a tagok kegyeiért, pl sn.dt.hu
2009. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!