Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nos adott egy szituáció:...

Nos adott egy szituáció: Vaterán rendelt tőlem egy illető egy telefont, küldte a pénzt, feladtam neki. Nem tetszik neki a telefon, kéri vissza a pénzt. Szerintem csak átverés nem fogja visszaküldeni a telefont. ?

Figyelt kérdés
Köteles vagyok visszautalni a pénzt? Tud eljárást indítani ellenem? A telefon vadonat új volt, semmi hiba nem volt rajta...
2011. jan. 8. 11:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem fix áras volt, licitált rá a vevő. A vásárlás óta meg már 5x 8 nap is eltelt...
2011. jan. 8. 12:48
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na EBBEN az esetben nem kell visszaküldened neki, a linkelt rendelet szabályozásai értelmében. Ugyanezzel le is tudod állítani, felesleges ugrálnia.
2011. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kielégítő választ, és a segítséget!
2011. jan. 8. 12:58
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell pénzt visszaküldened. Ha 30 nap letelt, akkor meg főként.
2011. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha valójában hiányos volt a készülék??
2011. jan. 9. 11:45
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányos volt, akkor ugye nem azt vagy nem úgy küldted el, ami a hirdetésben szerepelt. Ebben az esetben az én véleményem szerint joga van hozzá, hogy visszavetesse veled.
2011. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
És 30 nap után szól hogy hiányos volt? De ha te küldted hiányosan és tudtál róla, akkor ez így gáz.
2011. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam róla... Még egy nem használt telefonról van szó.. csak annyi volt, hogy bekapcsoltam, jéé működik, be a dobozba csomagolás és posta..
2011. jan. 9. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!