Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyivel más egy állásinterjú?

Mennyivel más egy állásinterjú?

Figyelt kérdés
Ma megyek állásinterjúra, eddig csak diákmunkákat végeztem, úgyhogy kicsit parás vagyok :( Mire kell figyeljek, mit nem szabad mondanom vagy hasonlók? És kell még valamit vinnem (papírok ilyesmi)?
2011. febr. 9. 11:42
 1/4 anonim válasza:
Ha parázol rosszabb, amúgy ez olyan mintha suliban lennél szóbelizni, szóval mikor bemész mondj el mindent magadról mint ha egy önéletrajzot olvasnál fel magadról! Ha kérdeznek akkor ha lehet ne egy szóval válaszoljál, azt szeretik ha minél többet beszélsz! És ne lássák az arcodon hogy ideges vagy (persze ez érthető), néha mosolyogj is rájuk! :D
2011. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amúgy megkérdezhetem hová mész állásinterjúra hátha többet tudok még hozzá írni!
2011. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jah és papír+toll legyenek nálad, mert ha mondanak egy időpontot az ember hajlamos gyorsan elfelejteni ha parás!

Én amit vittem állásinterjúra (önéletrajz,személyi,taj,adó..stb,bizonyítványokat)

2011. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából azt hittem ez is diákmunka de aztán valahogy elvetettem ezt meg mondták hogy állásinterjú lesz ezért beparáztam :S

Igazából szórólapos munka lenne, a 4égtáj csereközpontnál.

Hirtelen ennyit tudok csak mondani :|

2011. febr. 9. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!