Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szép estét! Szeretném visszaka...

Szép estét! Szeretném visszakapni a hitel közvetítőtől a megbízási díját, amit ő előre elkért azzal, ha elutasít a bank visszakapom ezt az összeget. BANKI hitelt kértem, de fogyasztói csoportot kaptam. Élhetek fizetési meghagyással?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A megbízásban az van, hogy hitelt közvetít és eredménytelenség esetén visszajár? Akkor szerintem igen, elég nehéz ennyi infoból megmondani.

Miféle hitelközvetítő aki előre kér pénzt? Én ilyet még nem hallottam általában a banktól kap jutalékot.

előre eléggé butaság volt odaadni, de gondolom ezt már tudod.

2011. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A megbízási szerződés fondorlatosan megfogalmazott.Ha nem megyek el a szerződéskötésre,nem jár vissza a pénz.Miért ne mennék el a bankba szerződéskötésre?Hiszen az a célom.Fogyasztói csoportról szó sem esett!!!Mostanáig ilyen csoportról nem is hallottam.Hogy engedhetik meg,hogy csalással szervezzenek?Az lépjen ilyen csoportba,aki az megfelel.
2011. febr. 24. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hitelközvetítőktől áll fel rajtam a szőr,lejáratják ezt a szakmát.

Mi lehet tudunk hitelbe segíteni akár 20-30%-ot is megspórolhatsz jah és hamarabb is fizetheted vissza.

Konkrétan neked ez egy fillér készpénzedbe se kerülne.

Ha érdekel akkor írj privit,lehet tudunk segíteni,nem ígérek semmit,de mindent megteszünk neked,nálunk még nem volt panasz,nem Brókernet nem OVB nyugalom,őket én se szeretem,nem az ügyfél igényeit nézik.

2011. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a Pénzügyi szervezetek állami felügyeletéhez küldj egy panaszt, az ilyen fogyasztói csoport szervezőkkel sok gond van, hátha akkor megijednek és fizetnek inkább. És az nem kerül semmibe.
2011. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!