Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten rendeltem egy...

Interneten rendeltem egy babakocsit, a csomag sértetlen volt, viszont amikor kibontottuk láttuk meg, hogy az egyik alkatrész törött. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Visszaküldhetem és visszakapom a vételárat? Egyébként ezt csak végső esetben tenném, ha kijavítják, az lenne a legjobb!! Csak szeretném tudni, milyen lehetőségeim vannak.


Mindenkinek előre köszönöm a segítségét!

(100 000 Ft volt egyébként a kocsi akciósan, sokmindenről mondtunk le ezért :(


2011. ápr. 6. 17:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
73%
hívd fel őket és tudakold meg
2011. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Háát én vettem lakást a gyerekeimnek, de soha nem vettem volna 100 ezres babakocsit. (lehet, hogy ezért tudtam lakást venni?)

Gondolom van egy szerzősed (általános szállítási feltételek) garancia... stb. olvasni tudsz.

olvasd el mi a teendőd.Lépj kapcsolatba a szállítóval és hajtsd be a garanciádat.

2011. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, beszélek természetesen az üzlettel, 7 órakor visszahívnak, csak szerettem volna tudni, hogy milyen jogaim vannak....


KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI HASZNOS VÁLASZOKAT!

2011. ápr. 6. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

100.000-ért babakocsi!


én csak ennyit szerettem volna hozzátenni :)

2011. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy százas, 100.000-ért babakocsi???!
2011. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Küldd vissza,és kérd vissza az árát.

8 napon belül megteheted indoklás nélkül ha neten vásároltad.

2011. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Jaj, nem is Magyarország lenne, ha nem egyből irigykedő válaszok jöttek volna :) (Mehet a piros kezecske, jó magyar módra ez is! :) )


A kérdéshez: szerintem hívd fel az eladót, hogy mit lehetne tenni! De van jogod ahhoz hogy visszaadják a pénzt!

2011. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem is azzal van a baj, hogy 100e a babakocsi, hanem hogy "sokmindenről mondtunk le ezért"... Pff...
2011. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi VALÓBAN HASZNOS válaszokat! Igen, manapság egy normális babakocsi ennyibe kerül.

És bocs: amikor megtudtuk, hogy babánk lesz, nyitottunk neki egy megtakarítást! Úgyhogy vsz lesz háza!!!


Az, hogy lemondunk most egy nyaralásról,húsvétkor sem megyünk sehová, anya ruhákról, apa egy-egy öltönyről, és nem szórjuk el a pénzt "bulikra", kevesebb édesség, apróságok....Miért ne?


Bűn, hogy a gyermekemnek a legjobbat akarom?? Sajnálom, hogy vannak akik nem így gondolkoznak!!


Egyébként:

Megoldódott a probléma. Pénteken kicserélik az egész vázat!


Köszönöm mégegyszer mindenkinek!

2011. ápr. 6. 21:16
 10/14 A kérdező kommentje:

:D Aki felháborodik a 100 ezren, az nézzen jól körül!!! :D


pl. itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. ápr. 7. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!