Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közös képviselőtől kérhetnénk...

Közös képviselőtől kérhetnénk írásban, részletes tájékoztatást?

Figyelt kérdés

Lakást vásároltunk, ahova 2 hónapon belül költöznénk be.

Amikor megvettük, az előző tulaj már befizette a külső szigetelés és nyílászáró csere rá eső részét, amit be is mutatott. Ma voltunk a környéken, és láttuk, még semmit sem csináltak, pedig a napokban kellene befejezniük.

Felhívtam a közös képviselőt, aki azt mondta, csak 1,5 - 2 hónap múlva állnak csak neki, mert egy engedély hiányzik. Építőiparban dolgozom, és tudom, erre az engedélyre nincs szükség építkezésen, szóval hazudott.

Kérhetek valamilyen írásos tájékoztatást az ügyről tőle, vagy csak akkor, ha már mi leszünk a tulajdonosok?


2011. jún. 1. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérhetsz (az kérdés,hogy kapsz-e)

Azt veddfiygelembe,hogy gondolom pályázatos megoldás,állami és önkormányzati támogatással,kb kétszer annyi engedély kell hozzá mintha a ház feizette volna.

2011. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy pályázaton nyerték.

Épp azért írtam, építőiparban dolgozom, hasonló területen, és tudom, milyen engedélyek kellenének.

2011. jún. 1. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy tulajdonos, nem köteles neked semmit sem adni.


"Lakást vásároltunk, ahova 2 hónapon belül költöznénk be.

Amikor megvettük,"

"vagy csak akkor, ha már mi leszünk a tulajdonosok?"


Csak ha már megvettétek, akkor miért nem vagytok már tulajdonosok?

2011. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tulajdonos külföldre utazik ki dolgozni, és megkért minket, hadd maradjon még pár hétig, természetesen fizetne érte. Gyakorlatilag most azt történt, hogy kivette albérletbe a volt saját lakását. Már szinte mindent elpakolt, csak pár apróság maradt, ami az utazáshoz kell.

A napokban költözik ki, és még beköltözés előtt tervezzünk egy nagyobb felújítást. Ezért nem mindegy, hogy festés előtt cserélnek-e nyílászárót vagy utána.

2011. jún. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!