Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Allianz-os volt ügyfelek...

Allianz-os volt ügyfelek kaptatok már tájékoztatást a magánnyugdíjpénztári reálhozamotok összegéről?

Figyelt kérdés
Év elején kaptam egy tájékoztatót ami szerint a reálhozamom 135.000 FT...bár sokan megkérdőjelezték az ismerettségi körömben,hogy reálhozamról lenne szó,hiába azt írták.Lehetséges,hogy az év elejei reálhozamom valóban annyi lett volna,vagy elírhatták és valójában a teljes hozamról lenne szó?
2011. jún. 14. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az ING biztosítómtól kaptam értesítést 138 ezer Ft reálhozamról. (A teljes hozam valami 500 ezer Ft volt ,a befizetett pénzem pedig olyan Egymillió-5-6-7 százezer, nem tudom nagyon pontosan).
2011. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Év elején még a pénztárak sem tudhatták, mennyi lesz a reálhozam. Most pedig hogy közeleg a kifizetés, a hírek szerint egyre kevesebb. Nem csodálkoznék ha augusztusra kiderülne, hogy mindenkinek nulla. A végén még örülhetünk, ha nem nekünk kell fizetni..
2011. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Márciusban kaptuk az értesítést, és ez egy tájékoztató jellegű értesítés volt. A mag.ny. pt. honlapján azonban (a kódod megadásával) meg lehet nézni a saját reálhozamod összegét, nekem most is kb. annyi (pár száz forinttal több), mint ami a márciusi értesítésen volt. (a fenti adat május 31-i). A kifizetéskor nyilván megint lesz némi eltérés.
2011. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, hogy az egyéni számlán hol látom a reál hozamot? Az egyenleget látom, de a hozamot nem. Én még nem kaptam semmit, elvileg a napokban jön meg az értesítő levél az egyenlegről és a reál hozamról. Kíváncsian várom én is.
2011. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!