Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hol, mekkora lakásért,...

Ki hol, mekkora lakásért, mennyi közös költséget fizet?

Figyelt kérdés

Normális, hogy anyámék a 81 nm-es panellakásért 37 ezer ft-ot fizessenek havonta közös költségként? Békásmegyeren laknak, és nem akarok cégnevet említeni, de aki oda tartozik, marha magasat fizet. Anyám azt mondja, hogy ez már szinte albértleti díj a saját lakásában. Mindenki tudja, hogy ezen felül mekkora költségek vannak egy panelban.


A lényeg, én tavaly a II. ker.-ben laktam, és kiszámoltam, hoyg abban a házban 17 ezret fizettek volna ekkora lakásért, amikor már 24 ezret fizettek, és most meg fölemelték 37 ezerre. Hova megy ez a rengeteg pénz? Hol lehet kezdeményezni ellenőrzést, ill. az összeg jogos voltát.

A lépcsőházukban 5 ilyen lakás van, az havi 180 e Ft + 10 kisebb lakás, nem tudom, azok mennyit fizetnek. Ezek iszonyú pénzek havonta, ha már egy lakótömbről, egy utcáról, lakótelepről, stb. van szó.


2009. márc. 18. 12:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
Pécs, uránváros. 5443 Ft/hó gáz, áram, fütés, víz nélkül. Összes rezsink kb 35-40 000 lehet.
2009. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szeged, 60nm 8000 HUF/hó
2009. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
67 negyzetmeter,es 11ezer. anyukadeg iszonyat sokat fizetnek :o bar van mikor nekünk is 28korul mozog :D
2009. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!