Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen alkalmi munka van...

Smil:) kérdése:

Milyen alkalmi munka van nyárra a budapest 17. kerületben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nyárra keresek valami jól fizető diákmunkát (ez alatt azt értem h mondjuk óránként 500 ft-os, ha olyan a munka). elvállalok pl.: babysitterkedést, kutyasétáltatást, szórólapozást... szóval olyan munkákat amihez nem kell szakképzetség. légyszi segítsetek!
2011. jún. 12. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem munkaközvetítő oldal, ne itt kérj ajánlatokat. Írd be googleba hogy diákmunka budapesten, és válogass...
2011. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
napi egyszer leszophatsz 500 forintért
2011. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nagyon okos vagy próbáltam, csak hát ez egy olyan oldal ahol BÁRMIT meg lehet kérdezni, úgyh légyszi ne te mondd meg h mit kérdezhetek és mit nem. Köszönöm. Második válaszolónak pedig annyit h legyen szives máshova irogatni baromságokat...
2011. jún. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!