Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elküldtem a behajtó cégtől...

Elküldtem a behajtó cégtől kiballagott emberkét, mit tehet?

Figyelt kérdés
Még nem volt 8 óra mikor verte az ablakot a pasas.A férem dolgozott éjjel nem rég ért haza,gyerekek alszanak még(pont a gyerek szoba ablakát verte)kiéztem és mondta mit akar Én meg,hogy most nem alkalmas ilyenkor nekünk még és nem fogom a férjem felkelteni mikor nemrég ért haza.Azt mondta visszajön rendőrökkel.Oké és rázártam az ablakot.Ha vissza is jönne köteles vagyok a rendőrrel beengedni a lakásomba???Mit tehet a behajtó és mit nem?Ez egy centrum parkoló be nem fizetett csekk miatt van szerinte.
2011. júl. 19. 08:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

pontosan jól írtad!!!Nincs csengőnk ha meglepő ha nem nincs :D

ha tőlem visznek plazma tv-t háhá na azt megnézném ahhoz előbb vennem kéne :D jah és persze saját névre és nem csak azt hanem sok mást amiből össze tudna kaparni magának valamit.Mi annak idején bevittük a centrumhoz a parkoló jegyet amit abban az időben vettünk ki az automatából mikor megkaptuk a csomagunkat jah és fénykép is van állítólag,hogy hol álltunk,arról meg nem én tehetek szarok a parkoló órák és nem képesek megjavítani.

Na de már nem is érdekel ti meg írjátok a sok baromságot és okosságot.Tuti itt mindenki full tökéletes és értelmes.Jah az,hogy nem a kérdésre válaszoltok???Áh az nem lényeg mert buta Magyar ahhoz túl sötét,csak az idióta véleményeket írjátok minden hova itt ahova benézek és ha valaki segítséget kér vagy kérdez azt kifikázzátok.Közben tuti,hogy a nagy átlag ugyan olyan hétköznapi dolgokkal küzd mint pl ez,vagy,hogy mikor jön a családi stb....csak látatlanba arc nálkül könnyű pofázni.Ebbe az országba csak annak nincs tartozása aki lop meg hazudik :D :D jó sokan vagytok :))

2011. júl. 19. 17:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem VÉGREHAJTÓ volt, hanem egy szimple behajtó!

Ne írjunk már olyan hülyeségeket, hogy be kell engedni, meg hogy ilyen bűncselekmény-olyan bűncselekmény.

A behajtónak semmivel nincs több joga, mint egy járókelőnek az utcán.

2011. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te valami román / cigány fajzat vagy vagy mifene? Vagy miért kell minden kommentedben kiemelni, hogy a MAGYAROK ilyenek vagy olyanok?


És igen, nekem se tartozásom, se lejárt büntetésem nincs, ellenben 100%-ban bejelentett, adózott munkahelyem, magyar rendszám van a kocsimon nem szlovák és nem szoktam mutyizni sem, hogy "mester, áfa nélkül féláron mennyi lenne?" Gondolom ez számodra igen hihetetlenül hangzik...

2011. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!