Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hiányos adatok utalásnál. Mit...

Hiányos adatok utalásnál. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A tatabányai MÜTF-nek kellett befizetnem az informatika terembe a beléptetőkártyát.Édesapám számlaszámáról történt ez,oda is írta,hogy informatika terembe beléptetőkártyára utal,de a nevemet,meg a neptun kódomat nem írta oda.Nem az Ő hibája volt,elfelejtettem - én sem tudtam - mondani. Nos,a családi nevünk ugyan az,láthatják a suliba,hogy az édesapám utalta,valamint megvan az utalási papír is,vagy nem tudom,hogy hívják.Ha azzal bemegyek TO.-ra,akkor elfogadják?
2011. nov. 6. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem látják, hogy apád utalta! Csak azt, hogy adott számláról adott néven jött egy azonosítatlan utalás.


A másik része: megpróbálhatod, bár automatán válogatják le az utalásokat. Így nem biztos, hogy összejön, tudnak segíteni. Utaltasd vissza és pontosan utald újra.

2011. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha visszautaltatja, akkor már ugyanannyi erővel be is tudják azonosítani, hogy miért jött az az utalás.
2011. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A neptun rendszerbe, mint ahogy a felhasználói felületen írják, nem tudnak bele nyúlni!

A pénzügyön az azonosítatkan tételt visszaküldik. Ez hamarabb megy mint végig adminisztálni a tételt.

Max kérhetnél haladékot a figyelmetlenséged miatt.

2011. nov. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!