Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha (muszájból) önkéntes...

Ha (muszájból) önkéntes munkát vállal valaki, de közben talál normális állást, akkor mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Bérpótlót kaptam és le kell dolgozni azt a bizonyos 30 napot.Már megvan a hely, ahová mehetek majd önkéntesnek, ez már eddig biztos.De közben keresgélek normális állásokat is, már találtam is egyet, ami nagyjából megfelelne, lényeg, hogy az önéletrajzom mindenképp szeretném elküldeni.Csak azt nem tudom, mi van akkor, ha már megírtam a szerződést az önkéntességre, de közben rendes állásba is felvennének.

Felmondhatom az önkéntességet?

Ha felmondom az önkéntes melót és elmegyek normál munkahelyre, akkor attól még jogosult leszek segélyre, ha netán újra álláskereső lennék?


2012. jan. 21. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a közmunka azért van, hogy addig is legyen belőled haszon, amíg nem találsz rendes állást. Úgyhogy elmehetsz rendes állásba, örülj neki!
2012. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ez nem közmunka lenne, hanem "önkéntes", ahogy már említettem.

Aki pedig hasznot akar, az tartson haszonállatot, én nem az vagyok.De ha már dolgozni muszáj, annak én is szeretném a hasznát látni.Nincs időm arra, hogy más hasznáért hajtsam magam, ingyen!

2012. jan. 22. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!