Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online tőzsdézéssel kapcsolatb...

Online tőzsdézéssel kapcsolatba lenne kérdésem, az hogy ha veszek árut pl cukor, olaj arany ilyesmik akkor az megvan élőben is vagy el kell szállítani vagy hogy megy ez a dolog?

Figyelt kérdés

2012. jan. 24. 20:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem szállítják le fizikailag.

Csak valamelyik bugyuta magyar filmben volt egy ilyen, hogy leöntötték a faszi ajtaja elé búzát.

2012. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
értem köszönöm de akkor hogy müködik pontosabban?
2012. jan. 24. 20:53
 3/24 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a vételi meg az eladási árfolyamkülönbözet a te hasznod, vagy veszteséged, ami viszont valódi pénzt jelent.


Ha nyersz rajta, azon a pénzen aztán vehetsz fizikai olajat vagy aranyat is, ha akarsz. Csak nem ott, mert a tőzsde spekulációra való, nem vegyesboltnak :P

2012. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen most már és 16 évesen elkezdhetem igazi pénzzel sjaát bankszámlával?
2012. jan. 24. 21:13
 5/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy leszállítják, hiszen ez a tőzsde lényege. Az más kérdés, hogy ahol te fogsz kereskedni, ott nem kell ilyen miatt aggódnod.
2012. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Így van, de te nem fogsz tőzsdézni, hanem egy brókercégen keresztül fogsz instrumentumpárokat vásárolni, pl USD/OIL, (nem tom mi a neve) meg ilyenek. De pl ha tőzsdén veszel Microsoft részvényt, akkor megkapod a meghívót a közgyűlésükre is. Általában a közgyűlés után 2 héttel meg is érkezik :)
2012. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
de azzal is tudok sok pénzt keresni? de akkor 16 évesen is tudok?
2012. jan. 24. 22:20
 8/24 anonim ***** válasza:

Miért érzem úgy hogy ez a fiú rákattintott az oldalt villogó hirdetésre amit azt ordítja a pofádba hogy tőzsdézz és Paris Hilton is széttárja előtted a lábait.

Nyilvánvalóan fingja sincs róla mégis annyira beleélte magát hogy sok pénzt fog keresni. Ez így nagyon nem oké.

2012. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem éltem bele magamat hanem már gyakorlok demoba és megyeget és érdekelt hogy teljesen hogy mükszenek ezek a dolgok enyi
2012. jan. 24. 22:44
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell irigykedni, én már tucatnyi 16 éves tőzsdemilliomost láttam :)
2012. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!