Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online tőzsdézéssel kapcsolatb...

Online tőzsdézéssel kapcsolatba lenne kérdésem, az hogy ha veszek árut pl cukor, olaj arany ilyesmik akkor az megvan élőben is vagy el kell szállítani vagy hogy megy ez a dolog?

Figyelt kérdés

2012. jan. 24. 20:38
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Az, hogy kinek melyik a legmegfelelőbb, azt saját maga kell eldöntse mindenki. Figyelembe kell venni sok mindent a döntéshez. Költségek, támogatás, kereskedési felület, stb. Nem mindegy, hogy 1-2 a spread, vagy 3-4. Pár dollár cent vagy 0,01%.

Ezeket mérlegelni kell a sok tucat cégnél és utána dönteni.

Az említettek azok amikről nem, vagy csak minimális negatív visszhangot találtam jómagam is, különböző magyar és külföldi fórumokon.

A legtöbb negatívumot az eToro-ról és a Plusz500-ról hallottam, de ez csak saját tapasztalat.

2012. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
el tudod magyarázni privátba mi a jó mire kell ügyelni ...??
2012. jan. 30. 15:57
 23/24 anonim válasza:

Ügyelni szinte mindenre kell. Erről könyvet lehetne írni. Az ajánlott linkeken szerintem minden kérdésedre választ tudsz kapni. Ami a legfontosabbak közé tartozik a jó brókercég választáson kívül, hogy sose az érzelmeid vezessenek, alakíts ki egy stratégiát és tartsd magad hozzá mindenáron.

Offshore cégen keresztül kereskedve évek óta, havi 60-70% hozamot érek el.

Igaz, ehhez napi 8-10 órát skalpolok devizával.

11.28-01.01-ig: 68%

01.24-01.27-ig: 7,8%

Lehet keresni, csak tőke kell hozzá és ésszel kell csinálni!

Ne akarj rögtön nagy pénzt keresni és ebből megélni.

2012. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!