Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy vagy hol tudnék pénzt...

Hogy vagy hol tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
16éves diáklány vagyok, jók a komunikatív képességeim. Milyen állást találhatnák? Esetleg dolgozhatok-e valamit ténylegesen ? Komáromban lakom ..
2012. febr. 12. 07:23
 1/2 anonim válasza:

1992. évi XXII. törvény 72. §(1) Munkaviszonyt munkavállalóként az létesíthet, aki tizenhatodik életévét betöltötte.

Tehát jogi szempontból vállalhatsz legálisan is munkát.

Most nincs ötletem, hogy milyen munkát keress, de ha eszembe jut valami, akkor megírom. :)

2012. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem offolásból, de TALÁLHATNÉK. Ha állást keresel azért figyelj oda hogyan beszélsz.(lehet hogy csak elnyomtad, mindegy..) :) Szerintem keress munkát egy vendéglátóban, vagy postán. Nem nagy pénz, de az is pénz. Vagy kérdezd meg a tanáraidat a diákmunkáról. Lehetsz kisboltban eladó 1-2 évig, vagy csak nyáron...Én cseresznyét szoktam szedni, nem tudom, hogy szívesen dolgoznál-e földeken, most egy műhelybe próbálok bejutni. 15 vagyok és lány. Ezek jutottak eszembe, ha találsz valamit örülnék ha értesítenél. :) jah és tartós munkát most még ne keress, ezek nem megélhetési pénzek, inkább zsebpénzek, 16 évesen tanulj
2012. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!