Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit teszel meg a sikeredert?

Mit teszel meg a sikeredert?

Figyelt kérdés
Milliókról álmodozól, akkor miért vagy alkalmazott? A nevében a válasz: állás. Szerinted...?
2012. márc. 24. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mert így kényelmes, és lusta vagyok. Nem?
2012. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Szerintem...? Azt biztos nem amit mostanában a legtöbb helyen kérnek a nőktől és nem is fogom. Így maradok nyitott szemmel élő alkalmazott ameddig nem lesz egy kínálkozó lehetőség.
2012. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Alkalmazottként talán nem lehet sikeres az ember? Hagyjuk már. Gondolom elolvastál valami okosító könyvet te is...
2012. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mert így napi 2-7 órával kapok 400at+juttatások, bejelentve. Ha meg vállalkoznék akkor talán évekig nem lennék nyereséges, napi 12.16 órákat dolgozhatnék hétvégén is és a családom megélhetését is veszélyeztetném.
2012. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: nem 2-7, hanem 6-7 órában dolgozok
2012. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Négyeske: persze ez az a kereset, amiért én sem váltanék és lennék vállalkozó! Maximálisan meg értem, hogy ezt nem adod fel.
2012. márc. 24. 22:45
 7/25 anonim ***** válasza:

Számlásan dolgozok,de akarok még mellette saját bizniszt pluszban akarok.Tanulok mellette két nyelvet,programozok(ez a szakmám),képzem magam folyamatosan,tréningekre járok.

Mellette sportolok bár nem ide tartozik de a külsőségek nekem fontosak.

A ,,8-órás alvást nem is igazán ismerem"

2012. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#3-as tudod ezeket az "okosító könyveket",olyan emberek írták akik nem kis dolgot tettek le az asztalra,és már meresztik a lábukat Hawaii-on,és nem havi bruttó 120-ból élnek.

Látom még nem olvastál ilyen könyvet.Megnézném,hogy ha csak alkalmazott maradsz mikor teheted meg,hogy elmenj 2 hétre Sárvárra a Spiritbe üdülni családostúl vagy pl:mediterrán meleg tengerpartra,erre kíváncsi lennék.

2012. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nyolcaska! Köszönöm! Ez így igaz! Jól látod a dolgot! Akkor vidulok fel , amikor ilyen hozzászólást olvasok!

Mi a siker .... Mi lehet a siker ellentéte?

2012. ápr. 7. 00:41
 10/25 anonim ***** válasza:
azért ezt egy kicsit túlokoskodtátok. vannak nagyon jól megfizetett alkalmazottak. otp szegedi fiókigazgatója azért simán elmegy sarvarra, elhiheted... na szóval klassz dolog a. vállalkozás, de van élet azon túl is!
2012. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!