Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nincs semmi jövedelmem,...

Ha nincs semmi jövedelmem, milyen segitséget kaphatok z önkormányzattol?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem semmiet. Ha nincs gyereked, nem vagy leszázalékolva, vagy nem vagy nyugdíjas akkor semmit.

Ha keresöképes vagy akkor max taacsot adnak, vagy munkát, pl füvet nyírni, parkrendezés.

2009. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átmeneti segélyt biztos kaphatsz, de ezt csak pár ezer forint, és egy hónap, mire elbírálják.

Miért nincs jövedelmed? (Betegség, munkanélküliség, korod miatt?) Azért kérdezem, mert valamit lehet, hogy kapnál, de a körülményeket vizsgálják úgyis. Ha bemégy az önkormányzathoz, megmondják, hogy mire vagy jogosult.

Egészségügyi szolgáltatásra való jogosultságod van? Mert azt mindenképpen kérvényezd meg, ha bármi bajod lenne, így nem fognak ellátni az orvosnál sem.

2009. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészségügyi szolgáltatásra való jogosultságot örülök, hogy felvetette az előttem szóló, sok ember a mai napig azt hiszi, hogy alanyi jogon jár neki az orvosi ellátás.
2009. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert nemsokára szülni fogok és elötte munkanélküli voltam. de már 2 honapja nem kapok semmit
2009. jún. 19. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint nem tudom, dehát jövedelem nélkül nem maradhatsz, pláne babavárás előtt/után.

De ezen most gondolkodsz? Minél előbb kérdezd meg az önkormányzatot meg az egészségbiztosítási pénztárat, hogy a te esetedben milyen pénzt tudnak utalni!

Remélem, van párod!

2009. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!