Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webcamszexes munka tapasztalatok?

Webcamszexes munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Melyik oldalon érdemes csinálni, mennyit fizetnek, hogy fizetnek stb.

Várom a válaszokat, akár olyantól is, aki benne van.


2009. jún. 21. 15:31
 1/5 anonim válasza:
na erre én is kivi volnék...
2010. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én ezzel foglalkozom


amennyiben érdekel valakit ilyen munka, kérem küldjön fényképes önélet rajzot telefonszámmal korral és pár sorral magáról a nadom3@gmail.com ra

2011. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a részletek érdekelnének, nem mondtam hogy dolgozni is akarok még.
2011. máj. 15. 14:04
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én modell vagyok. :)

Eddig stúdióban dolgoztam, de nemrég kiléptem és itthonról fogom csinálni. :) Mi vagy 38 oldalra dolgoztunk abban a stúdióban. Felsorolok egy pár jót közülük:

livejasmin

streamate

streamray

myfreecams

xlove

De ezen kívül még nagyon sok oldal van. A bérezés forgalom arányos. A stúdió bankszámlára kapta a pénzt én meg kézbe. Kb ennyi a lényeg. :)

2011. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Danella válasza:
szia, én stúdióban dolgozom, ott 15-20 oldalra dolgozunk egyszerre, így sokkal kifizetődőbb, mint otthonról.Ha van kérdésed írj priviben.
2014. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!