Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaphatok valami támogatást ha...

Kaphatok valami támogatást ha nappalis főiskolába járok, csak árvaságit kapok, anyám meg aktív munka kereső?

Figyelt kérdés

Sajnos anyám pár éve nem rendelkezik munkahellyel, mert a családi vállalkozás tönkre ment. Azóta elvégzett egy idős gondozó továbbképzést és munkát keres(amúgy már nem 57 éves)

Én pesten próbálok fosulit végezni amihez - mivel fizetős vagyok - még diák hitelt us felvettem.

Eddig arvasagiból próbáltam fent tartani magam. De a lakás hitelünk miatt egyre nehezebb. Amíg anyám nem talál munkát elég nehéz az életünk. Bár szeretné hogy elvégezzem a sulit, de már jobb lenne ha munkába tudnék állni. Amit nappali suli mellett nagyon minimálisan tudom megtenni(heti 10 óra)

Anyám mondta menjek be pesten az önkormányzatra mert lehet kapnék valami havi támogatást.

Mit gondoltok van ilyen?



2012. aug. 23. 15:00
 1/2 A kérdező kommentje:
57 éves a nemet nem akartam oda
2012. aug. 23. 15:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Anyukád kaphat aktív korúak ellátását a helyi önkormányzattól.

Ha a településetek benne van a Bursa programba, akkor onnan igényelhetsz ösztöndíjat (a neten megtalálod a bursa honlapon, hogy melyik települések vannak benne)

2012. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!