Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en vásárolnék és látom,...

Greenangel kérdése:

Ebay-en vásárolnék és látom, hogy sok dolgot Kínából lehet venni. Van ami tetszik (pl.1 fontos bizsu) és nem tudom, hogy ez igaz lehet-e, hogy 1 fontért megveszem majd ingyen elküldik nekem Angliába. Mi az üzlet ebben nekik?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. Én nemrég rendeltem 99 pennykért egy halom fülbevalót és nyakláncokat.. Olyan nyári bizsukat.. Éppen most rendelek egy újabbat mert beleszerettem.

Hogy mi az üzlet nekik?? Ki tudja. Lehet hogy ő még olcsóbban hozzáfér vagy ha sokan rendelnek akkor visszajön nekik a befektetett pénz. Nem tudni. De én örülök hogy vannak ilyen áruk..

2012. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
igaz :) az üzlet az, ha megnézed a kereskedő többi áruját, hogy vannak 1 dolláros/fontos termékek, meg vannak 5-10-20-50 dolláros termékek is. az 1dolláros a kedvcsináló, ami az oldalra csalja a vevőket, és a lenyelhető veszteség, ha nem vesz mást. én volt már, hogy így vettem egy eladótól 3-4 fülbevalót és egy táskát is.
2012. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

akkor jojjon egy kis reszlet egy ebayes forumrol amit letoroltek.


nem kinai eladok duhongtek hogy megis hogy tudnak kinai versenytarsaik ilyen olcson adni dolgokat.

mert meg lehet nezni a poszajuk oldalat. az arakat. az is olcso. nah de nem annyira hogy egy termeket postaval egyutt profittal egy dolcsiert kuldjenek


aztan jott aki frankon megmondta hogy mukodik a vilag.

es hogy miert tartjak alacsonyan mestersegesen a kinai valutat es miert olyan hog gazdag a kinai allam hogy minden mas orszagot felvasarol a vilagon...


kinai gyar gyart 1000000 iphone toltot- am vszeg sokkal tobbet-

kinai gyar eladja nyugatnak az iphone toltoket 1 dolcsiert... kozben sok koztes emberen is megy at am mire ebayra jut nem a gyar rakja fel...

kinai gyar jelenti eladtam 1000000 iphone toltot a nyugatnak ennyierf

kerem a visszateritest mert nekem ez ennyibe kerult...

kinai allam fizet nekik.


miert jo ez?

brutalis export!!!

mert szarjak hogy vesztesegesek mert az allamtol ugyis visszakapjak a penzt...


bearamlik a kulfoldi valuta es innentol kezdve kozgazdasagtan...


nem hulyek ezek azt kell mondjam.


jah es kinai piaccal se veszed fel sose a versenyt mert diplomata csomagkent kuldenek mindent mindenfele ergo nem nyithatja ki a vamos

legalabbis ezt hallottam...

mondjuk durvan tul sok kontenernyi aruval lepik el a vilagot szal lehwt van benne valami mert nyilvan ha adoznanak akkor nem lenne olyan nyereseges a business

2013. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!