Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog nyeresé...

Miért olyan nagy dolog nyereségesen kereskedni forex-en? Nekem lazán sikerül.

Figyelt kérdés
Globex határidős kontraktusokkal kereskedem az eur/usd devizapárra. A target-szintem 29 pip, a stop szintem 40 pip ! És bejön ! Gyakorlatilag minden nap ! Miért olyan nagy szám ez ? Szerintem azért, mert mások a forex eur/usd devizapárt nézik, ami "folytonosan" változik. Mindig az "underlying", tehát vonatkozó határidős kontraktust nézzétek, ami diszkrét lépcsőkben változik. A gyertyák mérete szempontjából minden egyes pont számít, egész értékekben. No, hát így lehet sok pénzt keresni !!!

2012. nov. 9. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi?
2012. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mióta csinálod?
2012. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem mernék forexezni, kevésbé értek hozzá, és nem is annyira érdekel a spekuláció. Inkább a befektetések vonzanak.


Tehát nekem ez nagy dolog. Másnak meg az a nagy dolog, amit én csinálok rutinból.


Mióta foglalkozol vele pontosan?

2012. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Flector 67 ***** válasza:
Mennyi profitot termelsz évente?
2012. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első éves teljesítményedre én is kiváncsi vagyok. Forex-en nem nehéz megduplázni a pénzt, majdnem olyan egyszerű mint ruletten. A hangsúly a hosszútávú nyereségességen van.
2012. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Már van 5 kérdeződ! Miért nem válaszolsz, csak ennyire tellett? Én meg naponta 999 USD-t keresek :-))))))
2012. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igaz. Még csak egy éve. Hosszú távon kell nyereségesnek lenni !
2012. nov. 10. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán bőséges válasz volt.
2012. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A PSZAF-nek van egy videoja, amin azt írják/mondják, hogy a tőzsdét az emberek 78% veszteséggel fejezi be. Marad 22% akik nyereségesek.

Szerintem csak tanulás és gyakorlás kérdése. Vannak olyanok is akik direkt elakarják veszteni a pénzüket pl. félkarú rablóval, már ezt szerencsére betiltják. Általában a kevés pénzű emberek a veszteségesek a statisztika szerint, ez bizonyos szempontból érthető; pedig kitartással, nem pedig túl nagy kockázat vállalással kevés pénzből is lehet sokat csinálni.


Egyébként egy tradenél a helyes stop és takeprofit arány egy könyv szerint legalább 1 : 2- höz. vagy akár 1 a 3 hoz. Ez esetben ha 50% veszteséges és 50% nyereséges a trade akkor is profitot hoz. Mindenki kialakítja a saját stratégiáját, és ha az nyereséges akkor jó. Forex signálok is támpontot adhatnak. Találni az Interneten friss napi kereskedési ötleteket. Én se értem miért, olyan nagy dolog nyereségesnek lenni.

Tény , hogy kell némi idő a tanuláshoz, anélkül nem megy.

Egyébként én még nem csinálom, hanem több mint egy hónapja gyakorlok demoszámlán. Idáig a legtöbb nyereségem az EUR/USD devizapáron volt, határidőseket nem próbáltam.

2012. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, csak várd ki a végét! Ne bízzátok el nagyon magatokat, ha egy ideig folyamatosan nyertek a tőzsdén. Ha ez ilyen egyszerű volna, mindenki ezt csinálná, senki sem dolgozna, ergo nem lenne aki megtermelje az instrumentumokat, amikkel kereskedhetnénk. Szóval a tőzsde azért működőképes, mert a legtöbben buknak rajta.
2012. dec. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!