Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem idegesítő, hogy hülyének...

Nem idegesítő, hogy hülyének néznek az összes pontgyűjtéssel az összes cégnél a "szpersoap"-tól, a tesco-ig? Most a Zwilling kések. Laza 33%-os kedvezményből csinálnak mega akciót (csomagban annyiért vehették, rendes hasznuk meglehet az akciós áron).

Figyelt kérdés

[link]


2,25* áron vannak feltüntetve, valóságban laza 33%-os kedvezményből csinálnak mega akciót és hasznót


(miközben ők ezt tömegben annyiért vehették, hogy a normál haszonkulcsuk meglehet bőven az akciós áron is)


Nem zavaró, hogy sokakat hülyére vesznek?



2012. dec. 8. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyére venni csak azt lehet, ak hagyja magát.
2012. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
92%
Nem idegesít. Ha valami nagyon akciós, akkor megnézem hogy amúgy máshol mennyibe kerül. Ha át akarnak venni, nem vásárolok. Ennyi.
2012. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Miért idegesít? Nézz körbe, majdnem minden marketing arról szól, hogy nekik is megérje.

Rengeteg minden ámítás, aki megveszi és neki ez így megfelel, az nincs átverve. Aki nem veszi, mert nem felel, pláne nincs átverve. :)

Szerintem a 80.000 forintos ruhák is érdekesek, pedig nem élek rosszul, mégis sokan megveszik. Ők sincsenek átverve, pedig a ruha minősége nem különb, mint ugyanaz máshol 20.000 forintért. Nekik az kellett, megfizetik a nevét.

2012. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mind hármótokkal egyet értek.


De én a "hülyének néznek az összes pontgyűjtéssel" való beetetést rühelem, tudom már ez is egy termék, ahogy a bankóknak is termékeik és nem hiteleik és betéteik vannak például.

2012. dec. 9. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Akkor elárulom neked, hogy azzal, hogy ide beírtál,

Te is egy TERMÉK lettél !!

Hiszen ezzel hasznot hajtasz az üzemeltetőnek.


(Ezen -is- gondolkodj el...)

2012. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem termék maximum reklámozó lettem, max. a GyK lenne legfeljebb reklámfelület (az egy termék) például a szopersoap-nak.
2012. dec. 11. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írsz, az speciel számomra idegesítőbb. De ne vedd a szívedre.
2012. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!