Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2013-tól mennyi az öregségi...

Barackvirág 5 kérdése:

2013-tól mennyi az öregségi nyugdíj legkisebb összege? Vagyis a minimálnyugdíj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

A 2013. évben megállapításra kerülő öregségi teljes nyugdíj legkisebb összege 2013. január 1-jétől nem emelkedik.

Ennek megfelelően 2013. január 1-jétől az öregségi teljes nyugdíj legkisebb összege havi 28.500 forint, pont amennyi az előző évben is.

2013. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, mindezt három másodperc guglizással, a "2013 minimálnyugdíj" keresőszavakkal kotortam elő.
2013. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is kerestem,de csak a 2012-est találtam.Na bumm.
2013. jan. 26. 13:52
 4/6 Ficsor Frizi válasza:
Csak azt tudnám, minek jön ide valaki másoknak "segíteni", ha azt nem tudja jószívvel megtenni. Fogadjunk, hogy nő az illető!
2013. szept. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Férfi vagyok.


Nem kell magyaráznom a bizonyítványom, sok kérdésre szoktam válaszolni itt.


De [link] Úgy értem ez senkinek nem lehet olyan nehéz. Az meg főleg, hogy ne csak az első 1-2-5-10 találatot olvassa el, hanem még pár oldalt tovább menjen.


A húgom is ilyen, hogy nem tud keresni a google-ben, mert nem tud jól kulcsszavakat megadni.


Például itt is, ha ő kereste volna, így írta volna be a google-be:

"Mennyi az öregségi nyugdíj idén?"

Erre persze hogy kevés találat jön be. Kulcsszavakat kell beírni:

"öregségi nyugdíj 2013"


Csak erre valamiért (érthetetlen módon, de komolyan mondom hogy így van) sokan nem képesek.

2013. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ficsor Frizi válasza:
És? Miért baj az, ha valaki nem tud google-ön keresni? Ha mindenki tudna, te nem tudnál nekik ilyen kérdésekben segíteni.
2013. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!