Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes penzkereses?

Internetes penzkereses?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan oldalt ahol reklamok nezegetesevel keves penzt lehet keresni es ti vagy ismeroseitek mar kaptak igy a kezukbe penzt.Google a baratod nem erdekel,mert nezegettem,de itt a sajat velemenyre vagyok kivancsi.

2013. márc. 24. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
De most őszintén...melyik cég fizetne azért hogy valaki reklámokat nézegessen? A reklámnak az a lényege, hogy amikor látod, akkor nem gondolsz bele, hogy ez reklám.
2013. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tudsze ilyen oldalt vagy nem?
2013. márc. 24. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Én egyáltalán nem hiszek semmilyen internetes pénzkereseti lehetőségben. Hacsak nem eladsz valamit.
2013. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kosz a hasznos valaszokat -_-"....azt kijavitanam,hogy nem arra a VELEMENYEDRE vagyok kivancsi,hogy hiszele vagy sem ilyen oldalakban,vagy hulyeseg haddjad,hanem ARRA,hogy igen en szereztem igy penzt,keveset vagy tobbet,ime itt az oldal...ilyesmi
2013. márc. 25. 18:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Én szereztem kb 5-10 dollárt ilyen szarokkal .. 1 év alatt.


Most, 10 évvel később hogy már értek bizonyos üzleti modelleket azt ajánlom, hogy felejtsd el ezeket a baromságokat.

2013. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hat a penz az penz...mivel iskolas vagyok,es ugyis ha logok a neten es nem megyek dolgozni,lehetne csak feketén,akkor gondoltam mar hogy valami haszna legyen a netnek
2013. márc. 27. 17:55
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy 18 akkor nem tudod kiutalni bankszámlára.


Azért értsd meg hogy működnek ezek a dolgok:

Elméletileg egy cég fizet egy hirdetőoldalnak, hogy reklámozza őket, a hirdetéskezelő oldal fizet neked hogy a reklámokat nézd és visszaoszt valamennyit a bevételéből (gyakorlatilag a magas kifizetési arány miatt legtöbben sosem látnak pénzt belőle).

Másfelől a cég, ami a hirdetéskezelő oldalnak fizet nem szeretne fizetett látogatókat (ugyanis azok nem érnek semmit - hacsak nem költesz te a cég termékeire), tehát már itt átverés van.


Egy üzleti modell csak akkor működik, ha minden fél megkapja tőle, amit szeretne, itt viszont aki fizet a hirdetésért az nem azt kapja (mert nem valódi érdeklődőket, hanem fizetett reklámolvasókat kap) illetve a reklámnéző sem azt kapja (mert legtöbbször nincs kifizetés, a hirdetéskezelő cégek sokszor inkorrektek, irreálisan magas kifizetési arányt állapítanak meg és egyszerűen leállítják a reklámok küldését a fizetési határ elérése előtt).


Amit javaslok, hogy inkább a képzésedbe fektess. Olvass utána az internetes üzletek alapjainak, keresőoptimalizálásnak, legyenek marketing ismereteid, tudj weblapot készíteni (tudd hogy mit miért kell csinálni stb).

2013. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ment a zold :D...am ez legalis?belefektetnek emberek,10-20 dollarokat aztan meg nem kapjak meg ami jar?
2013. márc. 29. 09:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, van ami fizet - az a hirdetők felé nem korrekt.


Viszont sok olyan van, ahol húzzák a kifizetést, ahol nem küldenek reklámokat ha a kifizetési határ közelében vagy (nehogy elérd a limitet), ahol az alattad lévők nézegetéseit nem számolják el korrekten, stb.

2013. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ismerosom,betett 10 eurot s kb 100 150 euroval szalltki,de aztmondja,hogy mar annak az oldalnak vége...honnan tudom,hogy melyik oldal ugyahogy megbizhato es melyik nem?
2013. márc. 29. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!