Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladóként milyen "kiszállítási...

Eladóként milyen "kiszállítási" lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Még sosem hirdettem és adtam el az internet segítségével, de most felgyülemlett néhány dolog, amitől megválnék. Az a kérdésem, ha megköttetik egy üzlet, milyen módon tudom átadni az árut az ügyfélnek, illetve hogyan tud ő fizetni.


Amikről tudok (és egyértelműek):

- Személyes átvétel

- Postai utánvétel

- Előreutalás


Vannak-e ezen kívül további lehetőségek? Illetve mennyire mondható biztonságosnak a postai utánvétel? Nagyon vacilálok e között és az előreutalás között, de gondolom sok vevő nem kedvelné, ha előbb kellene fizetnie, és csak utána menne az áru.


Egyébként nem nagy összegekről lenne szó, leginkább olyan 10 ezer forint körüli értékekben.


2013. márc. 30. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre utalás PayPallel és utána postázás.

A PayPal védi a vevőt (is). Ha felnyom, hogy nem küldted az árut, akkor (miután felveszik veled a kapcsolatot és kiderül, hogy tényleg nem küldted), akkor vissza utalják neki a pénzt.

Ezért érdemes ajánlott tértivevényesen feladni a csomagot, így nincs félreértés.

2013. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, a tértivevényes feladásról még nem hallottam, de valóban az tűnik a legjobb megoldásnak.
2013. márc. 31. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!