Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nézik hülyének az...

Bruteon kérdése:

Miért nézik hülyének az embert egyes internetes boltok?

Figyelt kérdés
Megredletem 2 barkácsgépet, darabját 13890 Ft-ért. 20e Ft nem kell fizetni szállítási költséget. De most kaptam egy levelet, hogy az egyik gépet küldik, a másikat meg majd hó vége felé. Így mivel ez már 2 szállítás, és nem éri el a 20e Ft-ot mind a kettőnél kellene fizetnem 2500 ft-ot a szállításért. Természetesen visszamondtam a teljes megrendelést. Sajnos már nem ez az első alkalom.
2013. ápr. 5. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert milyen a vezetők a tulajok etikai szintje, lehet, hogy köztörvényesek...
2013. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy visszamondtad.

Mert ugye úgy hangzik, hogy 20 000 Ft feletti rendelésnél nincs szállítási költség. Te 20 000 Ft felett rendeltél, szóval, akkor miért is kéne neked szállítási költséget fizetni? Az, hogy ők nem tudják teljesíteni a megrendelést, az az ő problémájuk, a te rendelésed attól még 20 000 Ft felett volt.

Bár azt gondolom, hogy ilyen esetben nem lettél volna köteles kifizetni a szállítási költséget.

2013. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megmondtam volna nekik, hogy rakják félre a raktáron lévő gépet, és majd csak a másikkal együtt küldjék a hó végén. Egyben rendeltem, egyben akarom megkapni a kettőt.
2013. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így is vártam több mint egy hetet a visszaigazolásra...
2013. ápr. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!