Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OptionFair valaki már kiprobál...

OptionFair valaki már kiprobálta? és megéri csinálni tényleg?

Figyelt kérdés
[link] itt egy link ahol ezt találtam és kiváncsi vagyok hogy volt e már valaki aki ezzel sok pénzhez jutott.

#tőzsde #optofair #árfojam
2013. aug. 5. 06:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a formában egy kamu és kb roulettezel.... Amugy megbizahto korrekt es kifizeto ceg az Optionfair!
2013. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Ezeket még komolyan bekajálja valaki?
2013. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, majd kipróbálom jó a szerencsém :)
2013. aug. 5. 11:20
 4/14 anonim ***** válasza:
A tőzsdével nincs gond de a binari opcios kereskedesek nem masok mint szerencsejatekok ugyhogy nem szabad foglalkozni vele ha komolyan akarsz foglalkozni tozsdevel...
2013. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

A különböző spekulációs, és befektetési lehetőségek csökkenő kockázati sorrendben: bináris opciós kereskedés, forex magas tőkeáttétellel, forex és tőzsde alacsony tőkeáttétellel, tőzsde tőkeáttétel nélkül, állampapírok, banki lekötés.

Ha bináris opcióval akarsz kereskedni az olyan mintha kidobnád a pénzt az ablakon. Nem csak az irányt kell meghatároznod hanem azt is hogy adott időpillanatban éppen megfelelő helyen legyen, ez már két dimenzió,ez a rettentően kockázatos. Az árfolyam meg hullámokban föl meg le. Igaz úgy van beállítva ez a dolog mintha a világ legegyszerűbb dolga lenne. De mindenki azt csinál a pénzével amit akar.

2013. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5# Optionfairnél pont hogy csak az irányt kell eldönteni.
2013. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg is csinálom.
2014. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Acélvári Gábor válasza:

Aki kereskedik az Optionfair nél, ott mi a helyzet?

Mármint én a 6option.com-nál kereskedek, azért kezdztem ott, mert akár naponta tudnak velem magyarul beszélni a keresedésről, stratégiákról, teamviewerrel összekapcsolódva.


:) bár az elején elég minuszos voltam. Mostanra már ok, már puszban vagyok, de még mindig csak kicsivel merem nyomni.

De szívesen kipróbálok mást is, ha ott is tudnak segíteni.

Előre is Thx

2014. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is nemrég regisztráltam náluk, 500 EUR feltöltéssel, magával a rendszerrel nincs bajom, nekem itt a legszimpatikusabb. Etoro-val kezdtem, mert ott lehet kereskedőket másolni, de rájöttem, hogy hülyeség. Egyenlőre 60% feletti a siker(ugyanakkora, legkisebb összegekkel), de majd meglátszik, hogy állandósul vagy sem. Írjon, aki régebb óta csinálja...
2014. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mire vagytok kíváncsiak?elég rég csinálom és elég sok brókernél vagyok.
2015. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!