Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova tudok seítségért forduli...

Hova tudok seítségért forduli hogy ne legyek hajléktalan?

Figyelt kérdés
Pécsi 22 éves nő vagyok elkeztem a pincérszakmát de betegség miatt abba kellet hagynom,mire vissza tudtam volna menni suliba nem tudtam mert elmúltam 21 és nem kapok árvaellátást amiből eddig éltem.Szakma nélkül sehova nem akarnak felvenni mit tegyek?Estin tanulok de abból nincs pénzem.
2013. okt. 25. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kilátástalan akkor vagy elmész táncoslánynak külföldre vagy szerzel egy gazdag hapsit. ( lehet oltani de őszintén mi mást tudna csinálni. Na ugye)
2013. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd személyes sértésnek, de ezen életed első 21 évében kellett volna filóznod. Mikor már kész a sz@r akkor már nem mindig van megoldás...


Melózz valamit amihez nem kell végzettség és próbálj elvegetálni belőle, amíg össze nem hozol valamit.

2013. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam és tanultam is magántanulóként mert beteg voltam sajnos de megbuktam és nem volt lehetőségem újra kezdeni.És betegségemből eredően nincs olyan alakom hogy táncoljak.Bár mit elmennék dolgozni de nincs munka az a baj.
2013. okt. 26. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2013. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van érettségid?
2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!