Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zavarna titeket? Ciki? FONTOS!

Zavarna titeket? Ciki? FONTOS!

Figyelt kérdés
Szóval ma új telefont veszek, de a másikat javíttattam, és 400 forint hiányzik az új telefonhoz xD használtan veszem, amíg nincs másik. Nincs itthon senki még egy jó darabig hogy tudjak tőle kérni, szóval titeket zavarna ha 400 forinttal kevesebbet adnának?
2013. okt. 31. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha magánszemélytől veszed,akkor ennyi alkudás belefér.

De ha boltban veszed,akkor nem adhatják oda akkor sem ha 10 Ft hiányzik.

2013. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit többe került a javíttatás mint amire számítottam. Aham magánszemély :)
2013. okt. 31. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen zavarna, roppant kellemetlen helyzetbe hoznál, ha tőlem vennéd. 400 Ft egyes embereknek elég sok, az egy kiló kenyér meg egy kis felvágott. Vagy egy hamburger stb. Ha megbeszéltek egy vételárat, illik ahhoz tartani magad, vagy akkor átveszed másnap tőle stb.


Szerintem ne hozd kellemetlen helyzetbe ezzel, hisz nem tudhatod, milyen anyagi helyzetben van.

2013. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Azert vana z ara, hogy annyit fizess érte.
2013. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kotord át a cuccaid, csak van még 400 forint...
2013. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nincs :S És ha adnék + új tokot? Hogy reagálnátok rá?
2013. okt. 31. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Természetben kifizetem a különbözetet, mondd ezt neki. :)
2013. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell tok, mert van neki saját vagy nem tetszik, amit adsz.

Menj el sétálni valamerre, és a földön keress pénzt. Egyébként nem hiszem el, hogy nincs valami gatyában vagy kabátzsebben, szatyor vagy táska alján, vagy csak a polcon 400 ft apró.

2013. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Ó,én teljesen hivatalos boltokban is szoktam alkudni, általában 5-15%-nyi kedvezmény kapok is rendszeresen. Pl. Média Markt jellegű üzletekben is.
2013. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zavarna.. A fiókok rejtett pénzforrások! Ma 3 szekrényből száműztem a dolgokat és találtam 4 ezer Ft-ot. Szóval próbálkozzzzzz! :D:D

A szomszéd csak ad 400 Ft-ot kölcsönbe. Mond azt, hogy este visszaadom, csak ennyi kéne még hozzá. Ha az egyik nem ad, próbálkozz a másiknál, az egyik biztosan ad. Nem hiszem, hogy ne lenne otthon ennyi.. Szüleidet felhívhatod, hogy hol van esetleg pénz, vagy valami

2013. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!