Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal accountomon nagyobb...

Paypal accountomon nagyobb összegű pénzmozgás történt, most limitált lett mit tegyek?

Figyelt kérdés

a "Resolution Centerben" ezt a magyarázatot írta a paypal:

Your account access has been limited for the following reason(s):


"You have received €***** or more in total payments to your PayPal account in this calendar year. PayPal is required by law to comply with European Union Anti-Money Laundering regulations by collecting information from customers when they reach this limit. Until you provide us with the information we need your account will be limited. You won't be able to send or withdraw any money using PayPal, however, you may still be able to receive payments. If you don't provide the required information within 45 days, your ability to receive money may also be revoked until the information is provided. Please go to the Resolution Centre for more information on what you need to do."

Amit kivettem belőle az az, hogy több infót kell megadnom magamról / válalkozásomról, ami meg is történt. A felhasználható tárhelyet teljesen felhasználtam, személyi lakcímkártya, bankszámlakivonat, számla stb... ennek ellenére limitált maradtam továbbra is.

Írtam a paypal supportnak mire egy előre megszerkesztett választ kaptam, hogy a "Resolution Centreben" megatlálom a választ a megoldásra. Hát én nem találtam meg...

Ha valakinek volt már hasonló problémája esetleg tud segíteni az kérem írjon!

Előre köszönöm a válaszokat!



#PayPal #PayPal számla #paypal limited account
2013. nov. 12. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A paypalsupporttal mailezgetni nem jó semmire, szart se csinálnak, talán hívd fel őket.
2013. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, ha emailben nem kapsz rendes választ. Mást nem nagyon tudsz tenni. Esetleg vársz még, mert ha megadtál mindent, más már nincs elvileg, akkor azt még át is kell nézniük, ellenőrizni, ez időbe telhet.
2013. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!