Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdő vagyok, és szeretné...

Pályakezdő vagyok, és szeretnék megpályázni egy állást. Hogy készítsek el egy pályázatot?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy írjuk le eddig milyen sikereket értünk el előző munkahelyünkön, miért gondoljuk, hogy ez a cég megfelelőb...pályakezdőként ilyeneket nem tudok leírni.
2008. júl. 16. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

kell csinálnod egy önéletrajzot, jellemzően amrikai tipusút.

Meg kell csinálnod egy u.n. motivációs levelet. Mivel még nem dolgoztál, azt kell kiemelned benne, hogy miért szeretnél náluk dolgozni és milyen hasznuk származik abból, ha téged alkalmaznak. pl. vezető világcég, aminél tovább tudnád fejleszteni tudásod, pont ez az érdeklődési köröd, jó csapatjátékos vagy, de szeretsz önállóan is döntéseket hozni stb. vannak példák a neten ezerrel, de alaposan fogalmazd át őket, különben kapásból kiszórnak, mint akinek nincs egy önálló gondolata.


úgy keress rá, hogy motivációs levél.

2008. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy csináltam, hogy a motivációs levél eleje, hogy hol olvastam a pályázatról, aztán kiemeltem pár dolgot a sulival kapcsolatban (eredmények, díjak, szakami gyak, munkák), aztán pedig pár "jellemző" dolog, amiért alkalmas lennék a megpályázott munkára (itt picit lehet csalni) és megemlítettem a start kártyát végül egy formula, hogy remélem felkeltettem az érdeklődésüket és lesz alkalmam egy személyes bemutatkozásra. Meg utalj hogy mellékletben ott az önéletrajzod.
2008. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
2008. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!