Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal, limit emelése, hogyan?

Paypal, limit emelése, hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet emelni paypal-on a limitet? Ez ingyenes?

2014. jan. 12. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de ne tedd, mert ha elhagyod akkor nagyon pórul járhatsz.
2014. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elhagyom?.....
2014. jan. 12. 21:42
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is emelni szerettem volna, de nem találtam semmit erről magyar nyelven, ettől függetlenül simán ment minden.


Nekem 2500 EUR éves és 500 EUR napi korlátom volt. Egy értesítés fogadott, amikor a limitet megközelítettem, hogy igazoljam személyazonosságomat.

Két dokumentumra van szükség. Az egyiknek tartalmaznia kell a személyes adataidat és fényképedet (pl. személyi, jogosítvány). A másikon nem kell fényképnek lennie, de személyes adatoknak igen, lakcímnek ott kell lennie, valamint pénzügyi dokumentum legyen logóval ellátva (pl. számlakivonat, telefonszámla, gázszámla). Ezek le vannak írva ott is részletesen.


Én a személyimet töltöttem fel, valamint kértem a bankban angol számlakivonatot az utolsó hónapról. Ezeket találtam a legérthetőbbnek egy angol számára(valószínűleg ilyen nyelven tud, aki ellenőrzi).

Két nap múlva kaptam visszajelzést, hogy ellenőrizték és megszüntették a limiteket.

Ingyenes volt.

Nekem teljesen hétköznapi fiókom van, többi típusnál nem tudom mi a teendő.

2014. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ, azóta sikerült.:)

Csak levettek 400 Ft-ot, kaptam egy kódot a közleménybe és azt kellett beírni, aztán utána visszautalták

2014. febr. 17. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, bocsi pay passra gondoltam
2014. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

17:32-es vagyok


Értelek, akkor kicsit félreértettem a kérdésed. Te a paypalhoz hozzárendelt számládat érvényesítetted ezzel a kis összegű oda-vissza utalással. Én már a következő lépést írtam le, amikor a személyazonosságodat igazolod.

Mindenesetre amit fentebb leírtam még jól jöhet, ha valamilyen ok folytán elérnéd a 2500€ limitet.

Örülök, hogy megoldottad.

2014. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor még később jól jöhet ez a válasz.:)
2014. febr. 18. 21:08
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Én bankból utaltam összeget a paypal számlára 5 napja,de nem írták jóvá. Lehet hogy nem ide kellett volna írnom...csak most töltöttem fel a kért okmányokat limitemeléshez mert hátha azért nem írják jóvá? Van valami tanácsotok.mit tegyek ha ezután sem lesz jóváírva az összeg?
2015. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Christa 76 !

Azóta mi történt ? Mi pont így vagyunk..

2022. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!