Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkakozvetito irrodak Romania...

Munkakozvetito irrodak Romaniaban?

Figyelt kérdés
Olyan munkakozvetito irrodak erdekelnek melyek Svedorszag,Dania,Norvegia,Finnorszag-ban biztosit munkavallalast.

2014. ápr. 20. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
irrodákról még nem hallottam, csak iroddákról
2014. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor légyszives irj néhányat!
2014. ápr. 21. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem keresel Romániában? Én is találtam. Temesvártól lakok 10 km-re, és bent dolgozok Temesváron, fizetik a buszbérlet 80%-át, 2000-2700 lei mindig megvan, attól függ, hétvégézek-e.. H&M ruhaboltban vagyok, kasszázni kell meg hajtogatni, nem kell megszakadni. Minden ismerősöm talált munkát, csak az nem, aki ilyen lusta. Még magyar kollegám is van, Magyarországról jár át. Ne menj külföldre szerintem. Előbb nézz körül jól!
2014. ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem is hangzik rosszul, de ha peldaul kapok is valahol egy ilyen helyet akkor kell fizessem a lakas +kozkolcseg, akkor alig marad 1500, ja s meg az ingazas nincs is benne
2014. ápr. 23. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát igen.. Nem könnyű sajnos, persze, hogy Nyugat-Európában sokkal könnyebb munkát találni, és jobban is fizetnek, de nekem nagyon hiányozna az országom, a családom. Dumbrăvița-n (Újszentes) lakok gyerekkorom óta, szép kisváros, fejlődik, egyre több lakópark van, vannak boltok, sűrűn van busz Temesvárra stb. Tehát minmden lehetőség adott volt, hogy maradjak. Tudom, hogy Németbe, Ausztriába, Olaszba, Spanyolba jobban keresnék,de nem hagynám itt a családot, barátokat. Ha sikerül kimenned, akkor sok szerencsét kívánok, de jól gondold meg, mert nagyon nehéz lelkileg messze azn otthonodtól.
2014. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére már lelkileg nincs semmi hatással rám, de ha valaki tud valami komoly közvetitö céget itt Romániában az irjon itt, vagy privatban. :)
2014. máj. 2. 12:44
 7/7 anonim válasza:
2000-2200 lei?? A közelben 1500 leiért az emberek a fél lábukat odaadnák :)
2014. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!